“Achhhhh....co to był za pech!!!!!”

Restauracja Cristal Patio
Nr 18 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Opis: Zapraszamy codziennie w godz. 11:00 - 24:00 Oferujemy dowóz jedzenia w godz. 13:00 - 23:00 (menu w zakładce OFERTA) Restauracja CristalPatio Al. Nikifora Krynickiego 1 ( u podnóża Góry Parkowej) Krynica Zdrój Każdy kto szuka przyjemności nie tylko dla podniebienia, lecz pragnie także nacieszyć oczy, powinien wstąpić do restauracji "CRISTALPATIO". Nasza restauracja położona jest w pięknym zakątku Krynicy, przy wejściu na Deptak, u podnóża Góry Parkowej. Menu restauracji obfituje w dania kuchni polskiej i włoskiej. Spośród różnych typów kuchni każdy gość znajdzie potrawy odpowiadające jego gustom. Prawdziwą dumą restauracji jest także prawdziwa włoska pizza, przygotowywana w jednym z nielicznych w Polsce piecy sprowadzanych z Verony, opalanym bukowym drewnem. Cristalpatio proponuje szeroki wybór trunków alkoholowych: win i drinków.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Hmmmmm.....od czego tu zacząć jak słowa w głowie się cisną i bombardują myśli?! Długo i rzęsiscie można się nad tą " resteuracją" wywodzić ale czas goni. Wczoraj ten obiekt dostał od nas drugą szanse....niestety skutek bardzo marny. Pierwsza wizyta odbyła się jakiś czas temu....nie zostaliśmy obsłużeni wcale mimo braku klientów przy stolikach. Czas oczekiwania na podejście kelnera 40 min....zakończyło się niestety fiaskiem. Nikt nie podszedł do stolika mimo ze byliśmy z dziećmi. Natomiast przy stoliku obok pojawiły się Panie ,jak podejrzewam do towarzystwa, sądząc po ich wyglądzie i prawdopodobnie po tym ,ze przy ich stoliku stało trzech kelnerów olewając w ten sposób resztę przybyłych osób.Rozumiem,że lokalne biznesy muszą się wspierać. Wyszliśmy głodni.
Druga szanse niestety zmarnowali i w ten sposób nie potrafili się zrehabilitować.
UWAGA!!!! Kelner podszedł po 40 minutach....z wielką łaską. Szczęśliwi takim obrotem sprawy czekamyyyyy na pizzzeeee. no i wtopa.....pizza bardzo niesmaczna!!!!
Obsługa kelnerska całkowicie do wymiany!!!!!
P.S muszę jeszcze zaznaczyć ze zmienialiśmy kilka razy stolik żeby dać szanse kelnerom na zauważenie nas wreszcie . dyskusje toczyliśmy ,który obrać następny stolik na trasie migracyjnej kelnerów.....

Dziękujemy, gosiakkkkk

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Restauracja spora,przestrzenna z kącikiem dla dzieci. porcje jedzenia duże a samo jedzenie przepyszne. Obsługa błyskawiczna

Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Zdecydowaliśmy się na pizzę, cena 37 zł za 40 cm i to była jedna z tańszych, z opisu można by sobie wyobrażać ze pizza będzie miała coś wspólnego z włoską pizzą, ale chyba chodzi tylko o to, ze piec jest sprowadzony z Włoch. Pizza niesmaczna - dodatki kiepskiej jakości plus surowa cebula, surowe pieczarki, ale wszystko w wersji na bogato chyba żeby usprawiedliwić cenę. Pani kelnerka nawet się starała, choć wyglądała na zagubioną, podała pizzę bez talerzy, sztućców i pytała czy potrzebne.

Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Restauracja ładna, z ładnym placem zabaw dla dzieci, jednak jedzenie nie spełniło naszych oczekiwań. Pani kelnerka zapomniała o jednym z naszych zamówień, po czym po 40 min przypomniała sobie o nim kiedy w zasadzie wszyscy mieliśmy już wychodzić doniosła placki twierdząc, że kuchnia robiła ciasto na placki...(w takim przypadku powinna poinformować nas przynosząc wcześniejsze dania, że czas się wydłuży tak aby klient mógł zadecydować, czy będzie czekać na danie czy nie. Tak jeden z naszych współtowarzyszy przez 40 min patrzył jak my jedliśmy.

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Jak na niedzielę 3 osoby obsługi na salę pełna ludzi to porażka. Rozumiem że przy tylko zamówieniach 40 minut oczekiwania to norma ale jeżeli proszę o rosół dla dziecka bo przecież ugotowany maja i wystarczy nalac i przynieść bo dziecko głodne to się nie da. Na złożenie zamówienia czekaliśmy 20 minut, Pani podeszła dopiero na wyrazna prośbę męża. Jedzenie ok, jak wszędzie teraz gdzie chcą mieć obrót.

Dziękujemy, KasiaG1678

Restauracja Cristal Patio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cristal Patio? Podziel się wrażeniami!