Zrecenzowano: 7 marca 2019

Świetnie położony nieduży pensjonat z bardzo dobrym jedzeniem.
Miałem dwa pokoje, jeden mniejszy 1-2 osobowy, drugi duży z podwójnym łóżkiem, oba na poddaszu.
Pokoje ładnie urządzone, odpowiednie co do wielkości - duży pokój wręcz bardzo duży.
Świetne, pełne śniadania i dwudaniowe obiady z deserem. Bardzo polecam jedzenie, ponieważ gospodarze osobiście przygotowują posiłki i są one naprawdę smaczne i sycące.
Jest pokój zabaw dla dzieci, więc przy niepogodzie można i wewnątrz się czymś zająć.
Polecam, bo miejsce jest ładne i blisko deptaka oraz centrum

Wskazówka dotycząca pokoi: Z samej góry widać pijalnię!!
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, google_andrzejk
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

Pensjonat jest położony na wzgórzu, blisko głównego deptaka. Dom drewniany, nawiązujący do tradycyjnej architektury miasta, którego wnętrza zostały urządzone w przytulnym i gustownym stylu. Panuje tu klimat małego, przyjaznego hoteliku, który zachęca do odpoczynku. Pokoje są wygodne, czyste, wprowadzają gościa swoim wystrojem w dobry nastrój. Śniadania pyszne! Cena noclegu idealnie przekłada się na to co się dostaje w zamian. Chętnie będziemy polecać to miejsce. Chętnie sami tu wrócimy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano: 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

To najlepszy pensjonat w jakim gościła moja rodzina. W zaciszu Krynicy a mimi wszystko centrum. Gustownie urządzone pokoje, sprzątane codziennie. Wygodne materace. Przepyszne jedzenie, duże porcje a posiłki urozmaicone. Z całego serca polecam!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano: 22 czerwca 2018

Gorąco polecam dla rodzin z dziećmi i par- dla dzieci jest dużo atrakcji; spokojna i rodzinna atmosfera, smaczne domowe jedzenie. Bardzo mili właściciele. Duże i czyste pokoje gustownie urządzone. Blisko do deptaku i pijalni.

Termin pobytu: kwiecień 2018
2  Dziękujemy, Alicjaw80
Zrecenzowano: 27 grudnia 2017

Świetne miejsce! ocena w skali do 10:
- czystość - 10/10
- atmosfera miejsca, gospodarze - 10/10
- jedzenie - 11/10 :))

Można zabrać ze sobą zwierzaka, który czuje się tam również komfortowo. Zdecydowanie polecam(y) !!! :)

Termin pobytu: grudzień 2017
2  Dziękujemy, ewaczepiec