Zrecenzowano: 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam dziś wątpliwą przyjemność wypić tam kawę i spróbować sernika. Chyba najgorszy sernik jaki miałam okazję spróbować. Suchy, na pewno nie był pierwszej świeżości. Maja w menu tylko dwa ciasta więc można się chyba postarać aby w środku sezonu były smaczne i A przede wszystkim świeże! Kawa latte również mnie nie miłe zaskoczyła, smakowała praktycznie jak samo mleko... Wystrój jak i obsługa rodem z PRL-u, długa realizacja zamówienia, zdążylabym zjeść sernik gdyby był smaczny a kawy jeszcze bym nie otrzymała. Dodam że stoliki świeciły pustkami, teraz nie dziwię się czemu. Stanowczo odradzam.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Sawella
Zrecenzowano: 31 stycznia 2019

Odwiedzając różne miejsca w Krynicy , wstąpiliśmy do kawiarni Witoldówka. Miejsce z klimatem a oświetlenie podobne jak w wielu innych kawiarniach czy pijalniach czekolady, Szarlotka na ciepło , którą zamówiliśmy bardzo dobra a kawa mocna i aromatyczna. Zaś czekolada na gorąco z ogromną ilością bitej śmietany pyszna i esencjonalna. Obsługa zaś bardzo miła i sympatyczna. Ogólnie rzecz ujmując z przyjemnością tam wrócimy. :)

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Krynica
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019

Pierwsze wrażenie było niezbyt dobre. Wystrój kawiarni jak z lat 90tych. Jednak miła obsługa, dobra kawa i jeszcze lepsze ciasto (sernik i szarlotka) sprawiły, że wystrój przestał mieć znaczenie. Polecamy.
Informacja dla rodziców z małymi dziećmi: brak miejsca do przewijania oraz zacisznego miejsca, w którym można by nakarmić dziecko.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Wagabundy
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Deser "Ciepło zimno" czyli lody z gorącą czekoladą nie miał nic ze swojej nazwy. Kawa podana w szkle Lavazza była zwykłym Jacobsem (niestety kelner przy mnie niósł zielonego Jacobsa). Kelner nie był zainteresowany gośćmi.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, pawe_m798
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pensjonat zatrzymał się w czasach PRL... zarówno w aspekcie wyposażenia, jak i mentalnie. Pokoje wyposażone nędznie, pościel jakby używana, poprute ręczniki. Nikt nie sprząta, nawet nie uzupełnia papieru toaletowego.
Nie ma opcji pobytu bez całodniowego wyżywienia, a to co podają jest straszne. Jedynie śniadania są jadalne. Reszta jest niedobra, nieładna, żadnego wyboru. Przypomina trochę jałowe posiłki w przedszkolu lub szpitalu. Kawa.... rozpuszczalna
Nigdy więcej nie pojadę do tego skansenu. Wokół, pełno jest miejsc pochodzących z tej samej epoki, tak samo dobrze położonych, nadążających za współczesnymi trendami turystycznymi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 640agataw