Zrecenzowano: 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Cisza, spokój, pensjonat pięknie położony, wspaniałe widoki. Czysto i tygodnie. Domowe, pyszne jedzenie. Bardzo mili ludzie. Szczerze polecam o każdej porze roku. Blisko jest wiele atrakcji turystycznych - między innymi pijalnia wód w Krynicy Zdrój.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Maka0866
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pensjonat Orle to bardzo przyjemne miejsce na nocleg jak i wypoczynek. Leży nieco na uboczu tętniącej życiem Krynicy i bardzo dobrze bo człowiek może w spokoju odpocząć. Widoki z pensjonatu są nieziemskie z dwóch stron widok na góry. Mimo usytuowania przy drodze jest bardzo cicho. Obsługa bardzo ale to bardzo przyjazna, pełna ciepła i pomocna. Śniadanie serwowane bardzo smaczne. Obiekt godny polecenia! :-)

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, bierdonka001
Zrecenzowano: 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Pokój był czysty, bez zastrzezen. Szybki dojazd do Krynicy.
Można się przyczepić że nie ma szamponu ani żeli pod prysznic ( chociaż może to standard hoteli )
Śniadanie małe, po opiniach liczyłem że naprawdę będzie fajne, a nie było nawet soków. Do picia tylko Kawa lub herbata. Zdecydowanie za małe śniadanie. Szynka, ser, kiełbasa, pomidor, ogórek. Szału nie ma. Dodatkowo dostaliśmy jajecznice i racuchy. ( Polcam zobaczyć jak to wygląda na zdjęciu). Widoki bardzo ładne.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Jakub G
Zrecenzowano: 3 maja 2016

Poprawnie. Typowy przydrożny motel. Dość świeży.Na korytarzu cala noc gra radio, przeszkadza w zasypianiu. Bez rewelacji. Tak w zasadzie raczej 'dla przedstawicieli' niż żeby wypoczywać w Krynicy czy w okolicach.

Termin pobytu: marzec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, krystek670
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2016

Pensjonat oferuje ciszę oraz spokój i jest oddalony od Krynicy Zdrój około 5 kilometrów .Pokoje są czyste , oraz wyposażone są w nowy sprzęt co może świadczyć iż obiekt jest nowy . Dbałość o nasz komfort ze strony pani z recepcji zaskoczył nas co było plusem, do tego stopnia że choć byliśmy tam w kwietniu i na jedną noc oferowano dodatkowe ogrzewanie .Oferowany w tym pensjonacie nocleg jest w cenie z śniadaniem co nie zmusza nas do wcześniejszego wstawania i szukania restauracji .Jest wspaniałym miejscem na wypady nawet jedno dniowe i nie tylko . Liczba gości która zresztą nie jest uciążliwa świadczy o dobrej jakości usług oraz o popularności tego pensjonatu .

Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, Artur S