Zrecenzowano: 28 lutego 2019

Obiekt odnowiony w pokojach czysciutko.Posciel nowa pachnaca!! Czajnik tv w pokoju reczniki i szlafrok rowniez!!! Sniadanie obiady i kolacje w formie bufetu szweckiego plus desery !!! Wspaniale ladnie podane i pyszne!!! Paczki w tlusty czwartek to majstersztyk jak malowane i pycha!!! GRATULACJE DLA KUCHNI I WSZYSTKICH TAM PAN!!! Dbaja b.o nas i dziekujemy!! Wszyscy sa b. mili i pomocni!! Widok z okna na osniezone stoki i choinki w sniegu cudny !! Parking maly zbyt!!! Po powrociee z nart szukanie wolnego miejsca!! Jeszcze wokol balagan ale to do naprawienia i zagospodarowania..Basen czysty fajny i Gabinet kosmetyczny w bieli cudny i zabiegi Pani wykonuje profesionalnie i b..dobrze!! Polecam hotel o kazdej porze roku!!! My tu wrocimy nie raz na pobyt leczniczy z zabiegami dla seniorow!!! DZIEKUJEMY ZA MILY POBYT I Pyszne jedzonko i ostatki przy muzyce na zywo dzis!!!!! Pozdrawiam serdecznie..Elzbieta

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoj z widokiem na las!! i panorame krynicy !!
Dziękujemy, Elżbieta G
Zrecenzowano: 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Za 330 zł za noc, mamy salon , łazienkę i ogromną sypialnie, wszytsko w miare ladnie wyremontowane , ale śniadania to porażka , jadłam kiełbaski i znalazłam w srodku nieciekawe rzeczy, tosty ochydne , mało do wyboru.

Dziękujemy, KarolinaS2334
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce do spędzenia rodzinnego urlopu. Miejsce położone w cichej lokalizacji , ale w dobrej odległości od centrum . W obiekcie znajduje się kawiarnia z dobrą strefą rozrywkową (pokój zabaw dla dzieci, bilard, różne gry planszowe, a także tenis stołowy ). Na pewno na plus są przepyszne śniadania i obiadokolacje. Do minusów niestety trzeba zaliczyć problemy z parkingiem, a także zimną wodę w basenie. Warto również nadmienić, że nie ma w łazienkach żadnych kosmetyków .

Dziękujemy, kasiellla
Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super standard pokoju, mimo że inne recenzje mówią o Gierkowym klimacie.
Na śniadanie szwedzki stół, więc dla każdego coś smacznego. Fajny basen, przygotowana sala do gier karcianych lub planszowych, stół do bilarda i pinkponga pomagają zająć czas po nartach.

Dziękujemy, KenjiPL
Zrecenzowano: 30 stycznia 2019

brak miejsc na parkingu przy hotelu, brak informacji o alternatywnym parkingu, nieodsniezony podjazd pod hotel,zdjęcia pokoi na booking com nie odpowiadają rzeczywiscie wynajmowanym pokojom. Pokoje czyste schludne, meble w pokojach, a ne na zdjęcach, stare, lata swietnosci maja za soba, pokoje male,Nadal utrzymuje sie atmosfera "póznego Gierka" kiedy prawdopodobnie wybudowano ten osrodek wypoczynkowy, Zejscie z tarasu przy restaracji zastawione prowizorycznie ławka no bo nie ma kawalka balustrady....

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Yurek E