Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy z mężem jedynie weekend w tym hotelu ale naprawdę nie ma do czego przyczrpić, może jedyny minus to mały parking. Śniadania smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje czyste i bardzo ciepłe. Jakość adekwatna do ceny:)

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, elaaa_g
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy z mężem i córka fantastyczny pobyt tylko dwie doby ale na tyle wystarczy żeby ocenić ten hotel. Już od początku mi się podobał kontakt hotelu z klientem poprzez meila bardzo miła pani recepcjonistka udzieliła mi odpowiedź na każde moje pytanie nawet szczegółowe. Później jak już przyjechaliśmy do hotelu to też bardzo miła pani na recepcji wszystko nam wytłumaczyła, bardzo fajnie że w pokoju mieliśmy łóżeczko dla dziecka i wanienke pokój ładny, łóżko wygodne, czysta pościel. Śniadania też bardso dobre myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Plusem jeszcxe był pokój zabaw dla dzieci super pomysł. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z tego pobytu w tym hotelu i polecamy oczywiście. Może Jeszcze kiedyś tam przyjedziemy

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, klaudziap
Zrecenzowano: 5 września 2017

Spędziliśmy tydzień wakacji i byliśmy zadowoleni. Pokój wygodny, duże łóżko, że nie było ciasno dla 3 osób /wnuk/. Łazienka wygodna, tylko przeszkadzała kapiąca woda z
prysznica.Brak programów np TVN24, ale na wakacjach można odpuścić. W pokoju jest lodówka i czajnik . Ciasny parking.
Śniadania i obiadokolacje zawsze świeże i smaczne, obsługa uprzejma. Wszędzie blisko, deptak , pijalnia.
Zbyt mało atrakcji dla dzieci, podobnie jak w całej Krynicy

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Zofia M
Zrecenzowano: 18 maja 2017

Wraz z trzema współpracownikami miałem okazję spędzić nocleg w tym hotelu przy okazji wyjazdu delegacyjnego. Pokoje dostępne z marszu, ładne i czyste, media i TV. Jedyne co mogło przeszkadzać to nieprzyjemny zapach wilgoci w naszym pokoju ( po godzinnym przewietrzeniu nie było tematu). Parking niewielki. Śniadanie bardzo dobre ze świeżych produktów. Obsługa miła.

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano: 12 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie Ok. Śniadania do zaakceptowania, obsługa hotelu bardzo się stara. Ale drzwi do pokojów i ściany są tak cienkie jakby ich nie było. Z korytarza i pokojów obok wszystko słychać, co dla mnie nie jest komfortowe.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, grzeggg