Zrecenzowano: 25 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Do hotelu trafiliśmy w trudnym życiowo momencie,żeby odpocząć od codziennych problemów. Pobyt kupiliśmy poprzez mydeal. Pomimo moich ogromnych wymagań obsługa hotelowa bardzo sie starała,żeby je spełnić. Po przeczytaniu negatywnego komentarza rozważaliśmy rezygnację przed przyjazdem,jednak było to trudne z powodu zakupu pobytu poprzez mydeal,a więc z dużą obawą zawitaliśmy w hotelu. Obecnie nie żałujemy pobytu. Wszędzie blisko,krótki spacerek do sklepu całodobowego,parku oraz Łazienek mineralnych. W ośrodku Amadeusz znajduje się sauna infra red,jacuzzi,kąpiel perełkowa hydromasaż, hotel masujący oraz fitroll. Istnieje również możliwość wykupienia masażów. W budynku obok istnieje możliwość wykupienia zabiegów sanatoryjnych. Ośrodek Amadeusz znajduje się na niewielkim wzniesieniu (wejście po schodach),jednak ani ja (jako rencistka),ani mój mąż w podeszłym wieku ani nikt z przebywających w tamtym czasie w ośrodku grupy emerytów nie miał z tym problemu. Przydałaby się jednak winda w budynku,ale i do tego da się przyzwyczaić. Zbyt duża przerwa między śniadaniem (8.00-10.30),a obiadokolacją (16.00-17.30),jednak na dole około 100m od budynku znajdują się sklepy społem i żabka,a więc nie ma problemu z dożywianiem się w własnym zakresie. Na specjalne życzenie hotel jest w stanie dostosować się do diety,poza tym istnieje możliwość kupienia lodów i napojów (również piwa) w recepcji oraz zamówienia pysznych pierogów w niskiej cenie. Obiekt w samym centrum blisko przystanków autobusowych,jednak w pokoju jest cisza. :)Zdecydowanie polecam i na pewno powrócę ponownie.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Sylwia S
Zrecenzowano: 15 marca 2017

Witamy
Możemy polecić ten Osrodek bez wahania, a możemy powiedzieć ze przyjedziemy ponownie. Jedzonko smaczne szczególnie sniadania i bardzo dobre obiady, podane elegancko i czyściutko. Moze tylko przydalby się prawdziwy expres do kawy, bo to już powinien być standard, bo samo parzenie kawy to troszkę za mało. Ladne Spa czystość i mila obsluga. Szef pan Marek dowcipny i zawsze pogodny, bardzo pozytywny z natury i uczynny,robi na gosciach dobre wrazenie.
Polecamy dla wymagajacych turystow.
Krzysztof i Ania z Warszawy

Wskazówka dotycząca pokoi: zapytać się w recepcji
Termin pobytu: marzec 2017
2  Dziękujemy, krzysztof S
Zrecenzowano: 11 września 2016

Bardzo sympatyczna obsługa. Ośrodek przytulny, położony blisko centrum. Bogata oferta atrakcji i udogodnień w postaci spa czy bilardu. Ośrodek posiada pokoje dla niepalących. Znajduje się w bliskiej odległości od całodobowego sklepu spożywczego. Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, bpanek94
Zrecenzowano: 4 września 2016

Do Amadeusza trafiliśmy przez zupełny przypadek w 2010 roku , kiedy to w szczycie sezonu ,w ferie zmuszeni byliśmy szukać jakiegoś lokum w Krynicy. Zrezygnowaliśmy bowiem z pensjonatu w Kamiannej ,straszna wtopa a najbliżej było właśnie do Krynicy. Nie było nigdzie już wolnych miejsc , mąż wypatrzył reklamę Amadeusza, który dopiero co się otworzył i miał sporo miejsc ! Tak zaczęła się nasza przygoda z Krynicą ,która trwa już 5lat .Wcześniej w te okolice jeżdziliśmy do Rytra. W Krynicy zakochaliśmy się i przyjeżdżamy co roku zimą. W Amadeuszu byliśmy dwukrotnie w ferie z dziećmi , raz ze znajomymi , którzy rok póżniej sami już zatrzymali się w Amadeuszu. Pobyty te wspominam jako udane . Obiekt jest duży ,pokoje spore wygodne ,duże łazienki , eleganckie meble i zasłony . Za drugim pobytem wzięliśmy komfortowe studio ,dwa pokoje, ogromna łazienka z bidetem . Sniadania bufetowe ,niezłe . Obiadokolacje można było dokupić ,czasem korzystaliśmy ,szału nie było ale Krynica ma nieprawdopodobnie rozbudowaną bazę gastronomiczną ., nawet na dole Amadeusza przy ulicy Piłsudskiego jest dobra domowa restauracja Tu i Teraz . W hotelu na dole jest mały barek ,za naszych pobytów była sauna infrared .Piękny widok z jadalni . Hotel leży przy głównej ulicy Piłsudskiego , nieco oddalony od Palmiarni ,Bulwarów Dietla ale w centrum ,dużo atrakcji w pobliżu ,blisko do sztucznego lodowiska i na piechotę do mniejszych wyciągów narciarskich u Stefana. Przemiły właściciel za grosze odwoził i przywoził nas na Jaworzynę Krynicką . Minusy : z ulicy Piłsudskiego należy podejść schodami do hotelu , sam hotel ma wysokie i strome piętra,brakuje windy .Stromy podjazd pod obiekt i mało miejsc parkingowych .My zatrzymujemy się teraz w miejscu polożonym przy Bulwarach Dietla , mam problemy z kolanem ale Amadeusza polecam.

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Iwona_i_Andrzej
Zrecenzowano: 19 lipca 2016

Bardzo polecam to miejsce, co prawda dojście jest dosyć długie i prowadzi przez schody ale zawsze można iść na około gdzie nie ma schodów. Od centrum 2 min spaceru. Obsługa bardzo miła, śniadania pyszne, w formie bufetu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 204, jest z widokiem na wyciąg, znajduje się on na drugim piętrze. Pokój z prysznicem.
Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Kacperet