Zrecenzowano: 15 marca 2017

Witamy
Możemy polecić ten Osrodek bez wahania, a możemy powiedzieć ze przyjedziemy ponownie. Jedzonko smaczne szczególnie sniadania i bardzo dobre obiady, podane elegancko i czyściutko. Moze tylko przydalby się prawdziwy expres do kawy, bo to już powinien być standard, bo samo parzenie kawy to troszkę za mało. Ladne Spa czystość i mila obsluga. Szef pan Marek dowcipny i zawsze pogodny, bardzo pozytywny z natury i uczynny,robi na gosciach dobre wrazenie.
Polecamy dla wymagajacych turystow.
Krzysztof i Ania z Warszawy

Wskazówka dotycząca pokoi: zapytać się w recepcji
Termin pobytu: marzec 2017
2  Dziękujemy, krzysztof S
Zrecenzowano: 11 września 2016

Bardzo sympatyczna obsługa. Ośrodek przytulny, położony blisko centrum. Bogata oferta atrakcji i udogodnień w postaci spa czy bilardu. Ośrodek posiada pokoje dla niepalących. Znajduje się w bliskiej odległości od całodobowego sklepu spożywczego. Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, bpanek94
Zrecenzowano: 4 września 2016

Do Amadeusza trafiliśmy przez zupełny przypadek w 2010 roku , kiedy to w szczycie sezonu ,w ferie zmuszeni byliśmy szukać jakiegoś lokum w Krynicy. Zrezygnowaliśmy bowiem z pensjonatu w Kamiannej ,straszna wtopa a najbliżej było właśnie do Krynicy. Nie było nigdzie już wolnych miejsc , mąż wypatrzył reklamę Amadeusza, który dopiero co się otworzył i miał sporo miejsc ! Tak zaczęła się nasza przygoda z Krynicą ,która trwa już 5lat .Wcześniej w te okolice jeżdziliśmy do Rytra. W Krynicy zakochaliśmy się i przyjeżdżamy co roku zimą. W Amadeuszu byliśmy dwukrotnie w ferie z dziećmi , raz ze znajomymi , którzy rok póżniej sami już zatrzymali się w Amadeuszu. Pobyty te wspominam jako udane . Obiekt jest duży ,pokoje spore wygodne ,duże łazienki , eleganckie meble i zasłony . Za drugim pobytem wzięliśmy komfortowe studio ,dwa pokoje, ogromna łazienka z bidetem . Sniadania bufetowe ,niezłe . Obiadokolacje można było dokupić ,czasem korzystaliśmy ,szału nie było ale Krynica ma nieprawdopodobnie rozbudowaną bazę gastronomiczną ., nawet na dole Amadeusza przy ulicy Piłsudskiego jest dobra domowa restauracja Tu i Teraz . W hotelu na dole jest mały barek ,za naszych pobytów była sauna infrared .Piękny widok z jadalni . Hotel leży przy głównej ulicy Piłsudskiego , nieco oddalony od Palmiarni ,Bulwarów Dietla ale w centrum ,dużo atrakcji w pobliżu ,blisko do sztucznego lodowiska i na piechotę do mniejszych wyciągów narciarskich u Stefana. Przemiły właściciel za grosze odwoził i przywoził nas na Jaworzynę Krynicką . Minusy : z ulicy Piłsudskiego należy podejść schodami do hotelu , sam hotel ma wysokie i strome piętra,brakuje windy .Stromy podjazd pod obiekt i mało miejsc parkingowych .My zatrzymujemy się teraz w miejscu polożonym przy Bulwarach Dietla , mam problemy z kolanem ale Amadeusza polecam.

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Iwona_i_Andrzej
Zrecenzowano: 19 lipca 2016

Bardzo polecam to miejsce, co prawda dojście jest dosyć długie i prowadzi przez schody ale zawsze można iść na około gdzie nie ma schodów. Od centrum 2 min spaceru. Obsługa bardzo miła, śniadania pyszne, w formie bufetu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 204, jest z widokiem na wyciąg, znajduje się on na drugim piętrze. Pokój z prysznicem.
Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, Kacperet
Zrecenzowano: 16 marca 2016

Wykupiliśmy pobyt w OW Amadeusz razem ze znajomymi (3 rodziny z małymi dziećmi) za pośrednictwem portalu MYDEAL jednak warunki odbiegały od tego co nam obiecywano w ofercie. Pierwszą i podstawową sprawą jest brak sprzątania pokoi przez cały pobyt, po wejściu do pokoju butelki pod łóżkiem z poprzedniego pobytu, przez całe 3 dni niewyrzucane śmieci (byliśmy z małym dzieckiem - brudne pampersy 'były' razem z nami w pokoju przez 3 dni), papier toaletowy uzupełniony po interwencji w recepcji. Na powitanie mieliśmy otrzymać butelkę wina, którą otrzymaliśmy co prawda ale na pożegnanie w ostatnim dniu pobytu również po interwencji w recepcji. Kolejną sprawą jest korzystanie ze SPA, które również mieliśmy zagwarantowane w pakiecie.Pani bodajże Beata z recepcji (czarne włosy, krępa budowa ciała) usiłowała nam wmówić, że nie ma wolnych miejsc do jacuzzi co było wierutną bzdurą bo dzień wcześniej - wieczorem inna Pani z recepcji informowała nas, że są wolne miejsca od godziny 10 do 15. Zaznaczę, że w ośrodku było tylko kilka osób więc nie było możliwości zapełnić wszystkich miejsc. Ponadto przebywaliśmy w bawialni obok SPA od godziny 10.15 a Pani wmawiała nam, że od godziny 10 miała 2 seanse, jednak nic takiego nie miało miejsca ponieważ jacuzzi było zamknięte na klucz a w środku nie było nikogo. Na moje pytanie dlaczego nie mogliśmy skorzystać z oferty od 10.00 skoro było wolne Pani odpowiedziała, że woda jest zimna ( jak to możliwe skoro wcześniej były podobno 2 seanse?!?!) i że po dwóch seansach woda musi się oczyścić! Gdy chcieliśmy się zapisać na późniejszą porę Pani odpowiedziała, że od 17 do 22 ma wszystko zajęte( nie rozumiem więc jak to jest, że po dwóch seansach 20-to minutowych woda musi się oczyszczać a po południu można korzystać przez 5 godzin bez przerwy?). Inne Panie recepcjonistki bardzo pomocne i miłe. Śniadania smaczne i urozmaicone.

Termin pobytu: marzec 2016
3  Dziękujemy, Dorota527