“fajnie w weekendy”

Pizzeria Wegierska Korona
Nr 16 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)

w weekendy muzyka na żywo, Super. Dobre jedzenie. To co lekko mi się nie podobało to samoobsługa. Trochę jak w barze szybkiej obsługi. Byłem sam i by zamówić coś dodatkowego musiałem iść do baru pozostawiając bez opieki napój, jedzenie, czy kurtkę

Dziękujemy, mkkolsztyn

Moim zdaniem dobra pizza i inne dania. Fakt - metoda obsługi gdzie klient leci po jedzenie gdy wyświetli się jego numerek jest trochę słaba, ale przynajmniej nie da się narzekać na kelnera ;P.

Dziękujemy, Łukasz C

Jak dla mnie pizza raczej słaba. Sztywne przypalone ciasto i składniki raczej z niższej półki. Do tego wystrój kompletnie do mnie nie przemawia, zbyt wiele motywów które ktoś postanowił upchnąć w jednym lokalu.

Dziękujemy, tomsempior
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wracamy systematycznie do tej klimatycznej knajpki na piwko łemkowskie i muzykę. Można również smacznie zjeść - jest wprawdzie misz-masz w menu, ale przynajmniej każdy może sobie wybrać. Polecam

Dziękujemy, Ewa R
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spaghetti bolognese dla dzieci to wybór idealny. Zamiatają az im sie uszy trzęsły. Zupa rybna pyszna jak zawsze. Lasagne, według innej opinii, nie zachęca, mi jednak smakowała, nie mogę się przyczepić. Pizza jest ok, nie wiem czemu ktoś narzeka. Taka typowa polska. Na pewno swieza. Klimat, rzeczywiście to misz masz kuchni wlosko wegierskiej i polskiego folkloru, ale mi to nie przyszkadza. Ot, taki czyjś gust.

Dziękujemy, D4336VBmarcins

Pizzeria Wegierska Korona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Wegierska Korona? Podziel się wrażeniami!