“Dobra pizza”

Pizzeria Wegierska Korona
Nr 16 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)

Moim zdaniem dobra pizza i inne dania. Fakt - metoda obsługi gdzie klient leci po jedzenie gdy wyświetli się jego numerek jest trochę słaba, ale przynajmniej nie da się narzekać na kelnera ;P.

Dziękujemy, Łukasz C

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie pizza raczej słaba. Sztywne przypalone ciasto i składniki raczej z niższej półki. Do tego wystrój kompletnie do mnie nie przemawia, zbyt wiele motywów które ktoś postanowił upchnąć w jednym lokalu.

Dziękujemy, tomsempior
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wracamy systematycznie do tej klimatycznej knajpki na piwko łemkowskie i muzykę. Można również smacznie zjeść - jest wprawdzie misz-masz w menu, ale przynajmniej każdy może sobie wybrać. Polecam

Dziękujemy, Ewa R
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spaghetti bolognese dla dzieci to wybór idealny. Zamiatają az im sie uszy trzęsły. Zupa rybna pyszna jak zawsze. Lasagne, według innej opinii, nie zachęca, mi jednak smakowała, nie mogę się przyczepić. Pizza jest ok, nie wiem czemu ktoś narzeka. Taka typowa polska. Na pewno swieza. Klimat, rzeczywiście to misz masz kuchni wlosko wegierskiej i polskiego folkloru, ale mi to nie przyszkadza. Ot, taki czyjś gust.

Dziękujemy, D4336VBmarcins
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczynając od jedzenia - zamówiliśmy pizzę Funghi (osobiście nie lubię zbyt wielu dodatków na pizzy) i zupę rybną a współtowarzysze bardziej wypasioną z pieczarkami, szynką i kukurydzą (nazwy nie pamiętam i chyba tyle z dodatków). Na plus (i stad te 2*) zasłużyła zupa - bardzo smaczna, aromatyczny bulion, dużo kawałków ryb. Naprawdę dobra zupa za uczciwą cenę. Natomiast pizza to porażka, niestety. Ciasto bez smaku, rozwarstwiające się. Ser z niskiej półki, sos także pozbawiony życia a raczej przypraw. Nie, nie, nie! Darujcie sobie, tak jak my darowalismy sobie domówienie czegokolwiek. Widziałam lasagne - kawałek pływający w rzadkim sosie - to naprawdę rzadki widok. Nie próbowałam ale patrząc na nią, odechciało mi się zjeść tam jeszcze cokolwiek.. fujka. Ceny jak wszędzie w Krynicy, jedzenie ewidentnie robione nie na jakość ale pod turystów - zapłaćcie, zjedzcie, wracać nie musicie. Do widzenia.
Wystrój - skoro mamy Węgry i Włochy, to wystrój może już być Polski - ot, taki przekrój Europy. Ogólnie dość ciekawy, szkoda, że całość ze sobą nie współgra bo w tym lokalu naprawdę moznaby zrobić coś fajnego - polska kuchnia, dobra rybka (taki pstrąg potokowy - marzenie!), ale lepiej było to wszystko zepsuć. Strasznie tam źle, szkoda.
Dodatkowo zamkwienke składa się przy barze i samemu należy odebrać zamówienie - i tutaj pierwsze skrzypce gra irytująco grający wyświetlacz. Żadnej muzyki, wiec tylko on przygrywał. Nie mam pojęcia skąd ten lokal ma całkiem niezłe opinie, bo dlatego tam się znaleźliśmy. Darujcie sobie, podziękują Wam kubki smakowe i portfel. Nigdy więcej. A do Krynicy wrócimy.

Dziękujemy, ninisiaq

Pizzeria Wegierska Korona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Wegierska Korona? Podziel się wrażeniami!