“Ciekawie i w rozsądnych cenach (jak na Krynicę)”

Restauracja Dwóch Świętych
Nr 3 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)

Ciekawy, nastrojowy wystrój (w części oryginalny z lat 20-tych). Do dyspozycji duża ilość miejsc na tarasie. Dyskretna nastrojowa muzyka, bardzo miła i profesjonalna obsługa kelnerska. Nie czułam się ani "poganiana", ani nie musiałam czekać długo. W pierwszej chwili ceny mogą wydawać się wysokie ale są to jednak bardzo dobrej jakości dania skomponowane w ciekawy sposób, a nie pizza w średniej jakości lokalu. Miejsce z kącikiem dla dzieci. Dania oryginalne. Polecam w szczególności sezonowa zupę z borowików i bardzo oryginalną propozycję łososia.

1  Dziękujemy, Aleksandra835
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna ani Aleksandro DZIĘKUJEMY. Cieszy nas fakt, że zarówno menu jak i atmosfera naszej restauracji spełniła Państwa oczekiwania. Jest nam niezmiernie miło, że obsługa stanęła na wysokości zadania. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Kilka obiadów w czasie tygodniowego pobytu.Zawsze pełna satysfakcja. Eleganckie wnętrze, spokój,cisza,dobra obsługa. Kuchnia bardzo staranna,wyważone smaki z dobrym gustem.Ładnie podane. Zawsze byliśmy zadowoleni.

1  Dziękujemy, Marek P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo, dziękujemy za odwiedziny i tak miłe słowa. Każdy komplement jest dla nas motywacją do dalszej pracy. Pozdrawiamy i zapraszamy podczas każdej wizyty w Krynicy!

Szybko, pysznie, umiarkowane ceny, rewelacja, grzeczna i szybka obsługa, kwaśnica jak u babci,

Dziękujemy, jerzymir j

Dziękujemy Panie Jerzy za wizytę i miłe słowa. Cieszę się, że wizyta w naszej restauracji dostarczyła samych pozytywnych wrażeń. Pozdrawiam i zapraszamy ponownie.

Bardzo dobre jedzenie ,restauracja mieści się na pierwszym pietrze ,w lecie można zjeść na tarasie . Ceny przystępne ,miła obsługa. Ciekawy i ekskluzywny wystrój .

Dziękujemy, Joanna_M1982

Pani Joanno, Dziękujemy. To była prawdziwa przyjemność gościć Państwa w naszej restauracji. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłam tam pod koniec pobytu w Krynicy, a szkoda. Przepyszne jedzenie, zaskakujące smakiem, estetyką podania. Polecam polędwicę wołową, kacze udka.
Za rok będę się stołować tylko w tej restauracji.
Przemiła obsługa

Dziękujemy, 640agataw

Szanowni Państwo serdecznie dziękujemy za wizytę i tak miłe słowa. Czekamy w przyszłym roku a my postaramy się, aby doświadczenie dostarczyło samych pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy z Krynicy Zdroju!

Restauracja Dwóch Świętych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dwóch Świętych ? Podziel się wrażeniami!