“Polęndwica wołowa u Dwóch Świętych ”

Restauracja Dwóch Świętych
Nr 3 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety muszę wyrazić swoje lekkie rozczarowanie. Zamówiłem polędwice Z ziemniakami i szpinakiem. Danie składało się w przeważającej części z ziemniaków. Mięsa było jak na lekarstwo, zaledwie 3 małe kawałki, które były przesmażone (zamówione zostało średnie wysmażenie). Jak na taką porcje cena powalająca = 62 PLN.

Dziękujemy, janmS645BX
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za odwiedziny i pozostawioną opinię. Przykro mi, że zamówione przez Pana danie nie spełniło oczekiwań. Każdą uwagę przeanalizujemy, aby kolejna wizyta dostarczyła samych pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 5 września 2019

Restauracja usytuowana w samy centrum Krynicy. Można tam dobrze zjeść i napić się dobrej kawy. Szczególnie polecam ogródek gdzie w cieniu drzew można spokojnie wypić kawę.

Dziękujemy, Lilla G

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do odwiedzenia restauracji ,,Dwóch Świętych" zachęciła mnie masa pozytywnych opinii na Trip Advisorze, teraz wiem że był to dobry wybór. Po mojej pierwszej wizycie, jedzenie przysmakowało mi tak bardzo że wracałem tu przez kolejny tydzień. Do żadnego z dań które jadłem nie mam zastrzeżeń, no może poza Łososiem który miał trochę dziwny posmak. Najbardziej smakował mi barszcz z uszkami oraz pstrąg a z deserów najbardziej polecam kremówkę.

1  Dziękujemy, 964filipk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowni Państwo dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa. Cieszę się, że menu i atmosfera naszej restauracji przypadła Państwu do gustu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Swietne pierogi z jagodami, wysmienite kaszotto. Makaron parpadele ok, ale moglby byc z lepszej mąki. Wybór dla wegetarian raczej ograniczony do powyższego.

Dziękujemy, S6862SUadaml

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i czas poświęcony na podzielenie się z nami swoją opinią. Każdą uwagę przeanalizujemy i postaramy się aby następna wizyta była bez zastrzeżeń.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W ciągu 3 dni byliśmy 3 razy w restauracji Dwoch Swietych i raz w kawiarni. Co waznedla rodzin mają przewijak Polecamy - wszystko b.smaczne,doskonale pierogi i pyszna kawa. Restauracja pieknie ozdobiona kwiatami a kawiaenia b. Klimatyczna z obrazami Hoppera. Swietne miejsce!

1  Dziękujemy, Czylmen

Szanowni Państwo dziękujemy za odwiedziny i czas poświęcony na podzielenie się z nami swoją opinią. Czekamy na kolejne odwiedziny i pozdrawiamy serdecznie.

Restauracja Dwóch Świętych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dwóch Świętych ? Podziel się wrażeniami!