“Miłe miejsce”

Restauracja Dwóch Świętych
Nr 3 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 5 września 2019

Restauracja usytuowana w samy centrum Krynicy. Można tam dobrze zjeść i napić się dobrej kawy. Szczególnie polecam ogródek gdzie w cieniu drzew można spokojnie wypić kawę.

Dziękujemy, Lilla G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do odwiedzenia restauracji ,,Dwóch Świętych" zachęciła mnie masa pozytywnych opinii na Trip Advisorze, teraz wiem że był to dobry wybór. Po mojej pierwszej wizycie, jedzenie przysmakowało mi tak bardzo że wracałem tu przez kolejny tydzień. Do żadnego z dań które jadłem nie mam zastrzeżeń, no może poza Łososiem który miał trochę dziwny posmak. Najbardziej smakował mi barszcz z uszkami oraz pstrąg a z deserów najbardziej polecam kremówkę.

1  Dziękujemy, 964filipk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowni Państwo dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa. Cieszę się, że menu i atmosfera naszej restauracji przypadła Państwu do gustu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Swietne pierogi z jagodami, wysmienite kaszotto. Makaron parpadele ok, ale moglby byc z lepszej mąki. Wybór dla wegetarian raczej ograniczony do powyższego.

Dziękujemy, S6862SUadaml

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i czas poświęcony na podzielenie się z nami swoją opinią. Każdą uwagę przeanalizujemy i postaramy się aby następna wizyta była bez zastrzeżeń.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W ciągu 3 dni byliśmy 3 razy w restauracji Dwoch Swietych i raz w kawiarni. Co waznedla rodzin mają przewijak Polecamy - wszystko b.smaczne,doskonale pierogi i pyszna kawa. Restauracja pieknie ozdobiona kwiatami a kawiaenia b. Klimatyczna z obrazami Hoppera. Swietne miejsce!

1  Dziękujemy, Czylmen

Szanowni Państwo dziękujemy za odwiedziny i czas poświęcony na podzielenie się z nami swoją opinią. Czekamy na kolejne odwiedziny i pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsc, klimatyczne. Pyszne sałatki i łosoś. MENU bogate jest w czym wybierac. Fajne polaczenia smakow. Panie kelnerki megaaaa miłe i pomocne. A wisienka na torcie do super jedzenia jest muzyka na żywo:)

2  Dziękujemy, 781kamilac

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Zarówno te pod adresem menu jak i te skierowane pod adresem naszej obsługi. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Restauracja Dwóch Świętych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dwóch Świętych ? Podziel się wrażeniami!