“Najlepsze miejsce na obiad i kawę w centrum Krynicy”

Restauracja Dwóch Świętych
Nr 3 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W ciągu 3 dni byliśmy 3 razy w restauracji Dwoch Swietych i raz w kawiarni. Co waznedla rodzin mają przewijak Polecamy - wszystko b.smaczne,doskonale pierogi i pyszna kawa. Restauracja pieknie ozdobiona kwiatami a kawiaenia b. Klimatyczna z obrazami Hoppera. Swietne miejsce!

1  Dziękujemy, Czylmen
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowni Państwo dziękujemy za odwiedziny i czas poświęcony na podzielenie się z nami swoją opinią. Czekamy na kolejne odwiedziny i pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsc, klimatyczne. Pyszne sałatki i łosoś. MENU bogate jest w czym wybierac. Fajne polaczenia smakow. Panie kelnerki megaaaa miłe i pomocne. A wisienka na torcie do super jedzenia jest muzyka na żywo:)

2  Dziękujemy, 781kamilac

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Zarówno te pod adresem menu jak i te skierowane pod adresem naszej obsługi. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Restauracja ma swoj klimat. Jednym moze sie podobac drugim nie. Nam sie podobalo. Mila obsluga. Przepyszne pierogi ruskie. Nasze 3 letnie dziecko zjadlo cale danie dla doroslych przed nami(chodzi o pierogi). Generalnie polecamy. Spory wybor dan. Spore porcje

2  Dziękujemy, Łukasz S

Dziękujemy Panie Łukaszu za odwiedziny i miłe słowa. To była przyjemność gościć Pana z rodziną w naszej restauracji. Pozdrawiamy i zapraszamy podobnie.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Chociaż samo wejście do restauracji nie zachęca, przemiła obsługa i dobre jedzenie zdecydowanie rekompensują pierwsze nienajlepsze wrażenie. Dania są przemyślane i dopracowane, proponowane do poszczególnych potraw wina faktycznie zachwycają.

Dziękujemy, Eliza M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Szanowna Pani Elizo, dziękujemy za miłe słowa. Cieszy nas fakt, że zarówno obsługa jak i nasze menu spełniło oczekiwania. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Restauracja i kawiarnia serwuje pyszne potrawy,na największe uznanie zasługuje kawa, przepyszna.Obsługa bardzo miła,wystrój bardzo ciekawy.Gorąco polecam.

2  Dziękujemy, Dorota R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Restauracja Dwóch Świętych Odpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Szanowna Pani Doroto, cieszę się, że wizyta w naszej restauracji pełniła oczekiwania. Pozdrawiamy i czekamy na kolejne odwiedziny.

Restauracja Dwóch Świętych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dwóch Świętych ? Podziel się wrażeniami!