Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Jestem zbulwersowany faktem , że pokoje nie mają na wyposażeniu lodówki . Jak w XXI wieku przechowywać nie które lekarstwa (insulina ) oraz dodatkowe posiłki ( dla diabetyka) w miesiącach letnich . Można sobie wynająć lodówkę - uwaga za 50 zł !!!.
Czajnik i TV też dodatkowo płatny 70 zł !!! . Przy wykonywaniu zabiegów np, jonoferoza dają zużyte podkłady żeby je wyprać i wysuszyć oraz przynieść na następny zabieg - skandal !!!. Takie dziadostwa nigdzie do tej pory nie spotkałem.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, komhen
Zrecenzowano: 17 lutego 2018

Standard Hotelu w w wersji pokoju dobry reszta o wiele lepiej prezentuje się na zdjęciach niż w rzeczywistości. Zaletą hotelu jest jego lokalizacja praktycznie w centrum a jednak w oddali. Od ulicy(przelotowej oddziela park). Kolejnymi zaletami są obsługa recepcji i panie sprzątające pokoje.Teraz troszkę a może i więcej niż łyżka dziegciu. Konsumpcja na poziomie stołówki nic finezyjnego do jedzenia plus obsługa bez grama empatii, kolejnym minusem jest transport wewnątrz hotelu, dwie winy z dość wolnym przebiegiem i ciągle wypełnione.I na koniec zbyt mały parking!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje należy wybierać tylko od frontu i z prawej strony(stojąc przodem do hotelu). Brak udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, wjopek7
Zrecenzowano: 5 stycznia 2018

Zachłanność na 30 zł

W Linktravel kupiłem taniego sylwestra 2017/2018 w Lwigrodzie. Zapłaciłem mało, nie wymagałem wiele. Pokój mały, przeciętnie wyposażony , ale tani – akceptuję. Smród chloru / domestos? / w pokoju przez cały turnus – nie akceptuję. Jedzenie niesmaczne, ale tanie – akceptuję. Animacja kiepska , ale tania – akceptuję. „Rezydent”- bez przygotowania profesjonalnego, choć tani – nie akceptuję. Muzyka na balu zaskakująco dobra. Przed rozpoczęciem turnusu zawiadomiłem , że będę dzień krócej i proszę o zwrot kasy za nie zjedzone posiłki w ostatniej dobie pobytu. Odmówiono mi, choć było to ok. 30 zł / korespondencja mailowa od 25.12.2017 do 5.01.2018 r. Linktravel odsyła do Lwigrodu, Lwigród do Linktravlal /. Pamiętano więc o starej kupieckiej zasadzie : „ zapłaciłeś frajerze ? to jedyne czego od cienie oczekujemy ! „ Zaskakującą atrakcją tego Sylwestra było to, że przeniosłem się 30 lat wstecz do czasów mojej młodości – siermiężnego PRL- gdzie miałem pieniądze, ale nigdy nie było pewności czy dostanę za nie dobry towar czy usługę. Logiczne więc, że POLECAM obie te firmy,… tym którzy chcą na żywo zobaczyć skansen PRL-u z jego stosunkami społeczno-ekonomicznymi. ..P.S. …dodatkowym smaczkiem jest to , że właściciel Linktravel , Dariusz L., w kontekście moich roszczeń, w dniu 4 stycznia nazwał mnie „idiotą „. - a tego już nikomu nie polecam.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, motylek37
Zrecenzowano: 4 stycznia 2017

Pobyt sylwester 2016/2017,4 noce.Najgorszy sylwester i pobyt na jakim byłam.Z plusów jedynie lokalizacja.Pokoje małe ciemne,nie przytulne,z gołymi panelami na podłodze.Posiłki znośne.Śniadania bufet, dość smaczne,obiadokolacje serwowane, mimo pakietu sylwestrowego typu sanatoryjnego.Na tak zwanym balu sylwestrowym jako danie główne podano cienki,rozbity jak za czasów PRL-u,w rozmoczonej panierce schabowy.Orkiestra tragiczna,nie mogliśmy rozpoznać nawet znanych utworów w jej wykonaniu.Zatańczyć można było jedynie w przerwach kiedy włączano muzykę mechaniczną.Podsumowując nigdy więcej.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano: 5 marca 2016

Hotel położony praktycznie w centrum miasta, widok z pokoju atrakcyjny. Śniadania i obiadokolacje na przyzwoitym poziomie. Troszkę niesmaku z powodu nieporozumienia dot. zamiany obiadu na obiadokolację, ale w sumie doszliśmy do konsensusu.
Jeżeli ktoś lubi "sterylną" atmosferę i totalną ciszę, to zdecydowanie polecam...być może trafiłem akurat na taki czas, że hotel był wybitnie "wyciszony".

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Mirek L