“Do omijania”
Pod Zielona Gorka — recenzja

Pod Zielona Gorka
Nr 7 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)

Jedzenie niesmaczne, nie przyprawione. W ub roku było smacznie, bardzo się zepsuło. Ziemniaki odgrzewane, nie wiadomo, który raz, mięso wysuszone, twarde. Tatar wołowy zupełnie bez smaku, tatar ze śledzia nie jest tatarem, to zwykły śledź w śmietanie, smalec na przystawkę miałki, niesmaczny, ogórki kiszone kapciuchowate... Pieczywo serwowane- marketowy chleb krojony biały...
Nigdy tam nie wrócę

Dziękujemy, 640agataw

Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy z rodziną na obiedzie. Bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie. Miejsce z wyjątkowym klimatem wewnątrz. Polecam

Dziękujemy, jakr17
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Na samym wejściu wita nas uśmiechnięta pani kelnerka, potrafi doradzić co można zjeść. Jedzenie przepyszne, nie można do niczego sie doczepić.Kilka razy gościliśmy w tej restauracji i za każdym razem potrawy były wyśmienite.Polecam to miejsce.

1  Dziękujemy, dora795
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szeroki wybór posiłki, dużo miejsca w środku i na ogródku. Bardzo krótki czas oczekiwani na posiłki, przystępne ceny oraz miła obsługa.

Dziękujemy, podroznik_211
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wpadliśmy do tej restauracji tuż przed zamknięciem. Mimo to dostaliśmy możliwosc zamówienia - wzięliśmy pizzę troszkę udziwnioną ( z sadzonym jajkiem) ale naprawdę smaczną. Dobra, szybka obsługa, ale rachunek za jedzonko i napoje prawie dwa razy wyższy niż w sasiednich restauracjach.

Dziękujemy, Ewa R

Pod Zielona Gorka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Zielona Gorka? Podziel się wrażeniami!