Krynica-Zdroj

“Świetnie”
Pod Zielona Gorka — recenzja

Pod Zielona Gorka
Nr 7 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szeroki wybór posiłki, dużo miejsca w środku i na ogródku. Bardzo krótki czas oczekiwani na posiłki, przystępne ceny oraz miła obsługa.

Dziękujemy, podroznik_211

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wpadliśmy do tej restauracji tuż przed zamknięciem. Mimo to dostaliśmy możliwosc zamówienia - wzięliśmy pizzę troszkę udziwnioną ( z sadzonym jajkiem) ale naprawdę smaczną. Dobra, szybka obsługa, ale rachunek za jedzonko i napoje prawie dwa razy wyższy niż w sasiednich restauracjach.

Dziękujemy, Ewa R
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam to miejsce, świetna kuchnia, kompetentna obsługa. Jeśli wrócę do Krynicy to przyprowadzę tu kolejnych znajomych.

Dziękujemy, LukaszKozlowskii
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe pod każdym względem, jedzenie podane z dopracowany każdym szczególem, idealne połączenie smaków

Dziękujemy, 779marekg
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Mnie to miejsce pozytywnie zaskoczyło swoją kuchnią. Wystrój raczej jak w innych restauracjach w okolicy nie zapowiada fajerwerków na talerzu. A tu niespodzianka. Jedzenie jest wyśmienite. Zwróćcie uwagę, że restauracja składa się z dwóch części - każda ma inne menu - warto spróbować dań z obu z nich.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, marta_deni

Pod Zielona Gorka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Zielona Gorka? Podziel się wrażeniami!