“Polędwiczki i szynką z dziaka”
Pod Zielona Gorka — recenzja

Pod Zielona Gorka
Nr 7 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe pod każdym względem, jedzenie podane z dopracowany każdym szczególem, idealne połączenie smaków

Dziękujemy, 779marekg

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Mnie to miejsce pozytywnie zaskoczyło swoją kuchnią. Wystrój raczej jak w innych restauracjach w okolicy nie zapowiada fajerwerków na talerzu. A tu niespodzianka. Jedzenie jest wyśmienite. Zwróćcie uwagę, że restauracja składa się z dwóch części - każda ma inne menu - warto spróbować dań z obu z nich.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, marta_deni
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy jesteście w Krynicy polecam Wam z całego serca tą restauracje. Niepowtarzalne jedzenie wraz z miłą obsługa uczynią Wasz posiłek miłym dla duszy i dla Ciała, gdyby był jeszcze wpływ na „Januszów” drżących się o byle co to by było jak bajce.
Polecam gorąco !!!

Dziękujemy, piwowarmm_whisky
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Byliśmy tam (w części restauracyjnej) 3 razy na kolacji w czasie 4 dniowego pobytu. Za każdym razem było bosko... Wszystkie potrawy dopieszczone, dodatki wspaniałe. Smaki i prezentacja na talerzu były świetne. Jedliśmy łososia, pstrąga, polędwiczki, szynkę z dzika i pierogi z rydzami oraz wspaniałe desery - wszystko z całego serca polecamy. Bardzo duży plus to obsługa - Panie dobrze doradzają i opisują podawane danie.
P.S. Jeść tu pizzę (pewnie też bardzo dobrą) to troszkę pomyłka.

Dziękujemy, Lubizjesc
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Pyszne pierogi ruskie oraz pizza. Obsługa- sprawna i nie trzeba długo czekać na zamówienie i realizację. Toaleta niestety jest dodatkowo płatna dla klientów za co odejmuję jeden punkt. Jedzenie nie należy do najtańszych ale za to pyszne. Po za tym lokalizacja - w samym centrum Krynicy-Zdrój. No cóż, coś za coś.
Dla mnie dodatkowym minusem był Pan grający na roztrojonym akordeonie nieopodal. Już miałam podejść i zapłacić mu aby przestał grać. Jednak to już nie dotyczy restauracji.

Dziękujemy, 223dorota

Pod Zielona Gorka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pod Zielona Gorka? Podziel się wrażeniami!