Zrecenzowano: 9 grudnia 2018

Z zewnątrz budynek prezentuje się naprawdę dobrze, sama recepcja również. Nas przyjęła bardzo miła starsza pani, która udzieliła również wszystkich informacji. Mieliśmy też dostęp do sali w piwnicy gdzie mogliśmy spędzić czas wieczorem, za co należy się wielki plus.
Największym minusem pensjonatu jest to, że był trochę zaniedbany i nie do końca czysty. W pokoju mieliśmy zapowietrzony kaloryfer z którym nic nie dało się zrobić ponieważ gwint do odpowietrzania był zniszczony. Łazienka też wydaje się, że była czyszczona w pośpiechu. Spory minus również za śniadanie gdzie każdemu przysługiwała jedna torebka herbaty, jedna kiełbaska i kilka plasterków szynki i sera, raczej nikt się tym nie najadł.
Jeśli komuś nie przeszkadza drobny brud połączony z przestarzałym wyposażeniem to na pewno można się zatrzymać na kilka nocy.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, StanislawKoko
Zrecenzowano: 14 lipca 2018

Lokalizacja super, miła obsługa,
jeżeli natomiast ktoś szuka luksusu - to nie tu,
-pokój nie jest najgorzej (czajnik, TV, radio), ale ogólnie standard niski,
-jeżeli trafi się pokój od strony skarpy, to nic nie widać z okna (prawie ciemność)
-balkonik nie sprzątany od dawna
-smrodek przy załatwianiu formalności w recepcji
-mając na uwadze 15 zł, bardzo słabe śniadanie - 4 plasterki wędlinki(w tym mielonka jakaś), 2 plasterki serka, czasami jajko lub czasami 2 parówki lub czasami zupa mleczna), tylko pieczywo ok.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie brać pokoju od strony skarpy, nie brać śniadań!!!
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, saugust2018
Zrecenzowano: 17 marca 2018

Jedyny plus - lokalizacja przy deptaku (za którą płaci się jak za przysłowiowe zboże, właścicielka kombinuje jak może) nie kompensuje już mnóstwa minusów tego miejsca. Od progu na dole gości wita intensywny smród i brud. Jedzenie tak nędzne (mało i niska jakość), że szkoda na to wydawać (bywało kiedyś znacznie lepiej). Nie polecam

Termin pobytu: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano: 16 września 2016

Zgadzam się z niektórymi opiniami. Zabytek PRL-u. Pościel stara, Po upraniu suszona na poręczach przy wejściu do pensjonatu. Pokoje brudne, łazienka też pozostawia wiele do życzenia. TV dwa kanały a przy dobrym wietrze jest sześć. Wi-fi w pokoju bardzo słaby sygnał.Jadłem tylko śniadania więc mogę napisać że za 15 zł to jest tragedia. Może takie warunki innym odpowiadają ale mi nie. Jedyny plus to położenie przy deptaku. Nie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2016
3  Dziękujemy, adsol2016
Zrecenzowano: 2 marca 2015

Ja z moją rodziną co rok już od 12 lat tam przyjeżdżamy.Jedzenie jest najlepsze kucharki bardzo miłe.Pokoje mogło by się odświeżyć ale mogą być.Położenie jest idealne.Blisko jest fajny stok narciarski.Jest też pijalnia w której co roku z rodziną pijemy Piwniczankę.Na dole jest też jakuzi,bilard i pingpong.Ten pensjonat jest idealny dla rodzin.

Wskazówka dotycząca pokoi: Największym pokojem jest pokój nr.8 ale i tak wszystkie są fajne.
Termin pobytu: styczeń 2015
2  Dziękujemy, michalkmwtw