Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel na bardzo wysokim poziomie. Pokoje czyste, ładne, wyposażone. Bardzo dobre jedzenie, różnorodne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W sali kinowej były puszczane bajki dla dzieci. Sala zabaw bardzo fajna, po hotelu łatwo poruszać się z wózkiem dziecięcym. Mimo wszystko ceny noclegów uważam za zbyt wysokie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, majaikamil
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

To już kolejny nasz pobyt w hotelu.
Jest to wyjątkowe miejsce, do którego bardzo chętnie wracamy.
Hotel niezwykle zadbany i wkomponowany w otoczenie...plaża, leżaki, płynący potok sprawiają,że jest to idealne miejsce dla nas do odpoczynku.
Pokoje czyste i nowoczesne..dostosowane do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.
Junior suite to idealne rozwiazanie dla rodzin sprawiajace,ze można odpoczywać w bardzo komfortowych warunkach.
Obiadokolacje i śniadania urozmaicone..zawsze możemy zjeść cos pysznego.
Restauracja Kiepura co kilka miesięcy zmienia menu tak by bylo ciekawe i smaczne.
Jedyny hotel jaki znam,ktory ma codziennie animacje i zajecia dla dzieci.co ważne nie jest to tylko gwarantowanie opieki na placu zabaw ale również ciekawe zajęcia plastyczne.
Nasza córka uwielbia Panie w mini Clubie- uśmiechniete, zaangażowane i zawsze chetne do organizowania zajec i atrakcji dla dzieci.
Najwiekszym atutem hotelu jest jego kadra...naprawde wyjatkowa..Pani Tatiana, dzial recepcji i kadra restauracji Kiepura i Chopen witaja nas zawsze dużym uśmiechem i chetnie pomagaja.Na przyjazd wszystko jest dla nas zawsze idealnie przygotowane.
W hotelu można również spedzić i zorganizowac wyjatkowe chwile- Pani Tatiana pomagala nam w organizacji urodzin mojego taty i córki..wszystko bylo perfekcyjnie, a solenizanci byli szcześliwi..naprawde chce sie wracac w takie miejsce.
Polecam!

Dziękujemy, Gosia A
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel Czarny Potok uważam za ciekawe miejsce, otoczenie Hotelu urocze zadbane pod każdym względem. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, wew i na zew. Mimo dużego obłożenia brak kolejek i ścisku. Hotel się wyróżnia kilkoma małymi szczegółami np Zupka dla dzieci, zestaw powitalny w pokoju, piwo i winno do kolacji, zbieranie pieczątek dla dzeci w ramach prezentu na zakonczenie, cukierki rozdawane przez maskotki drobnostki ale żaden z Hoteli 4 i 5* nie miał owych rzeczy.
Teraz to co było dla nas absolutnym skandalem do serwis sprzątający, pokój na przyjęcie gości dosłownie byał zrobiony po najniższej stronie, w pierwszy dzień Pani tylko odkurzyła i zabrałła smieci..., drugiego dnia mimo godz 15.00 obsługi nie było po zgłoszeniu na recepcji zostały tylko zabrane smieci i 2 nowe reęczniiki , wykładzina nawet nie była tknietę odkurzaczem nie mówiąc już o ciemnej łazience z kamieniem na wannie, popękanom umywalkom i ZERO czystości pod zlewem nie sprzątne było chyba cały sezon. Korytarze duszne, ciemnne, jakieś pasukne Motelowe dzrzwi... czystośc jeżeli chodzi o pokoje totalna porażka. Jedzenie na 3 * smaczne lecz mały wybór w porównainu do innych Hoteli 4*. Na basenie brak ratownika przez 2 godziny... ? Panie w sali zabaw Klub Kids nie zajmują się absolutnie dziećmi komentują jedynie że nuda... i zajęte są swoimi rozmowami. Obsługa bardzo miła, kompenentna.
Reasumując polecam Hotel na wypoczynek z dziećmi.
Pobyt uważam za udany

Dziękujemy, Marek F
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy podczas długiego weekendu kiedy obłożenie było 100% wiec i był to czas solidnego testu dla obsługi.
Bardzo duży obiekt ale zaprojektowany w przemyślany sposób.
Mieliśmy pokój od strony wschodniej w ostatnim budynku. Na śniadanie trzeba iść 400m co dla nas nie było problemem.
Pokój dość ciemny i oświetlenie łazienki bardzo słabe.
Sprzątanie było chyba najsłabsza strona pobytu:
Nieumyte kieliszki
Niewyrzucone śmieci
Niestarannie pościelone łóżko.
Ale to drobiazgi.
Plusów było więcej :)
Pomimo dużego obłożenia obsługa na śniadaniach dawała radę z donoszeniem wszystkiego na czas. Stolik można było znaleźć bez problemu. Menu bogate i smaczne.
Obiadokolacji nie wykupiliśmy.
Korzystaliśmy dwa razy z restauracji Kiepura.
Szczerze polecam
Pyszne jedzenie, dobre wino domowe.
Na szczególna uwagę zasługuje kierownik sali który nas obsługiwał: profesjonalny, pomocny, serdeczny.
W hotelu jest wiele atrakcji dla dzieci wiec niedziwne ze rodzin z dziećmi jest dużo co może być trochę uciążliwe jeśli ktoś kto szuka relaksu ;)
Można go znaleźć jednak np na wygodnych łóżkach z kotarami usytuowanych nad strumykiem lub w SPA
SPA - obsługa dyskretna, profesjonalna, dająca poczucie komfortu i prawdziwego odprężenia.
Z basenów nie korzystaliśmy jak i z pola do minigolfa które wyglądało atrakcyjnie.
Wieczorami w lobby była muzyka na żywo która było tez słychać w restauracji Kiepura.
Przy wyjeździe dostaliśmy poczęstunek „na drogę” po nektarynce i czekoladowej, bardzo smacznej, muffince

Dziękujemy, gabys125
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Ogromny hotel z mnóstwem atrakcji i przemiłą, bardzo profesjonalną obsługą. Uwaga- na pewno nie jest to miejsce dla osób, którym przeszkadzają dzieci- jest ich tam mnóstwo! Pokój duży, nowoczesny i czysty, codziennie sprzątany. Śniadania pyszne. Golf, kręgielnia, basen- wszystko super!

Dziękujemy, lindakrakowska