Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel Czarny Potok uważam za ciekawe miejsce, otoczenie Hotelu urocze zadbane pod każdym względem. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, wew i na zew. Mimo dużego obłożenia brak kolejek i ścisku. Hotel się wyróżnia kilkoma małymi szczegółami np Zupka dla dzieci, zestaw powitalny w pokoju, piwo i winno do kolacji, zbieranie pieczątek dla dzeci w ramach prezentu na zakonczenie, cukierki rozdawane przez maskotki drobnostki ale żaden z Hoteli 4 i 5* nie miał owych rzeczy.
Teraz to co było dla nas absolutnym skandalem do serwis sprzątający, pokój na przyjęcie gości dosłownie byał zrobiony po najniższej stronie, w pierwszy dzień Pani tylko odkurzyła i zabrałła smieci..., drugiego dnia mimo godz 15.00 obsługi nie było po zgłoszeniu na recepcji zostały tylko zabrane smieci i 2 nowe reęczniiki , wykładzina nawet nie była tknietę odkurzaczem nie mówiąc już o ciemnej łazience z kamieniem na wannie, popękanom umywalkom i ZERO czystości pod zlewem nie sprzątne było chyba cały sezon. Korytarze duszne, ciemnne, jakieś pasukne Motelowe dzrzwi... czystośc jeżeli chodzi o pokoje totalna porażka. Jedzenie na 3 * smaczne lecz mały wybór w porównainu do innych Hoteli 4*. Na basenie brak ratownika przez 2 godziny... ? Panie w sali zabaw Klub Kids nie zajmują się absolutnie dziećmi komentują jedynie że nuda... i zajęte są swoimi rozmowami. Obsługa bardzo miła, kompenentna.
Reasumując polecam Hotel na wypoczynek z dziećmi.
Pobyt uważam za udany

Dziękujemy, Marek F
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy podczas długiego weekendu kiedy obłożenie było 100% wiec i był to czas solidnego testu dla obsługi.
Bardzo duży obiekt ale zaprojektowany w przemyślany sposób.
Mieliśmy pokój od strony wschodniej w ostatnim budynku. Na śniadanie trzeba iść 400m co dla nas nie było problemem.
Pokój dość ciemny i oświetlenie łazienki bardzo słabe.
Sprzątanie było chyba najsłabsza strona pobytu:
Nieumyte kieliszki
Niewyrzucone śmieci
Niestarannie pościelone łóżko.
Ale to drobiazgi.
Plusów było więcej :)
Pomimo dużego obłożenia obsługa na śniadaniach dawała radę z donoszeniem wszystkiego na czas. Stolik można było znaleźć bez problemu. Menu bogate i smaczne.
Obiadokolacji nie wykupiliśmy.
Korzystaliśmy dwa razy z restauracji Kiepura.
Szczerze polecam
Pyszne jedzenie, dobre wino domowe.
Na szczególna uwagę zasługuje kierownik sali który nas obsługiwał: profesjonalny, pomocny, serdeczny.
W hotelu jest wiele atrakcji dla dzieci wiec niedziwne ze rodzin z dziećmi jest dużo co może być trochę uciążliwe jeśli ktoś kto szuka relaksu ;)
Można go znaleźć jednak np na wygodnych łóżkach z kotarami usytuowanych nad strumykiem lub w SPA
SPA - obsługa dyskretna, profesjonalna, dająca poczucie komfortu i prawdziwego odprężenia.
Z basenów nie korzystaliśmy jak i z pola do minigolfa które wyglądało atrakcyjnie.
Wieczorami w lobby była muzyka na żywo która było tez słychać w restauracji Kiepura.
Przy wyjeździe dostaliśmy poczęstunek „na drogę” po nektarynce i czekoladowej, bardzo smacznej, muffince

Dziękujemy, gabys125
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Ogromny hotel z mnóstwem atrakcji i przemiłą, bardzo profesjonalną obsługą. Uwaga- na pewno nie jest to miejsce dla osób, którym przeszkadzają dzieci- jest ich tam mnóstwo! Pokój duży, nowoczesny i czysty, codziennie sprzątany. Śniadania pyszne. Golf, kręgielnia, basen- wszystko super!

Dziękujemy, lindakrakowska
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś lubi hałas. Wszędzie biegajace dzieci. Szukanie stolika aby zjeść śniadanie i kolację. Chlor na basenie i mnóstwo dzieci na nim. To polecam. Super personel. Dobre jedzenie. Marny odpoczynek za duże pieniądze. Ale jeśli masz dziecko do lat 8 i lubisz gwar to jest ok.

1  Dziękujemy, Cicha123
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel na dużym obszarze. Dużo atrakcji dla dzieci - my byliśmy z 2-latkiem i nie miał okazji się nudzić. W sali zabaw są panie animatorki - pilnują porzadku - świetna sprawa. Starsze dzieci można też zostawić. Plac zabaw dla Maluchów na zewnatrz ok. Jedzenie dobre- szalenstwo to może nie jest ale głodnym się nie chodzi. Zupka o 13.00 dla dzieci fajna - szkoda, że rodzice też nie mogą dokupić tej opcji... parking mieliśmy akurat ciut dalej - dla wózka nie jest to super komfort. Basen z brodzikiem ok, acz mały. My mieliśmy piękną pogodę więc było ok, ale przy gorszej - mogł już pojawić się klopot. To samo zresztą może dotyczyć sali zabaw. Niestety, jako że rezerwowaliśmy pobyt na istatnią chwilę , pozostały wolne pokoje tylko w budynku bez łącznika. I tak, jeśli pogoda jest ładna, tak jak w naszym przypadku , nie stanowiło to kłopotu. Jeśli natomiast byłoby brzydko, deszczowo czy zimno - jest to duża niedogodność. Polecam dopłacić do balkonu - jest chociażby gdzie suszyć ubranie. Do samej Krynicy daleko - trzeba jechać samochodem. Do gondoli na Jaworzynę - można iść pieszo. Personel hotelowy jest bardzo uprzejmy. W pokoju względnie czysto, choć przy 2-latku widzi się dużo tego typu niedociągnięć. Ogólnie hotel polecam . Ale koniecznie w budynku z łącznikiem.

Dziękujemy, Sabina1234567