Zrecenzowano: 3 stycznia 2017

Zdjecia pokazane w internecie odbiegaja od rzeczywistosci.. Przyjezdzajac tutaj spodziewalam sie naprawde czegos wyjatkowego, niestety zawiodlam sie przy pierwszym wejsciu do pokoju.. Skrzypiace lozko, a takze zbyt przesadzony i niedokonca przemyslany wystroj wnetrz doprowadzil do tego, ze chwile spedzone w hotelu nie nalezaly do przyjemnych, choc nie jestem bardzo wymagajaca osoba. Pokoj byl maly, nie do konca przestrzenny. Mysle ze nawet za taka cena, nie powinnam dostac tak brudnego i nieposprzatanego. Gdybym miala tam spedzic, dluzej niz dwie noce, pewnie przenioslabym sie gdzieindziej. Jesli chodzi o korytarz glowny, nie mam zastrzezen, choc uwazam ze kadzidla byly lekko mdlace.. Lokalizacja dla mnie srednia, choc to kwestia gustu. Myslalam ze po wyjsciu pod gore spotka mnie mila niespodzianka, ale niestety zawiodlam sie dosc mocno. Wspominajac o toalecie, woda pod prysznicem dosc zimna, trzeba chwile poczekac aby sie nagrzala. Cena hotelu nie jest adekwatna do jego standardow. Obsluga bardzo mila. Mysle ze to jedyny plus. Wiecej tutaj nie wroce.

Wskazówka dotycząca pokoi: NIe ma odpowiednich pokoji w tej willi, gdyz mialam najdrozszy i nie spelnial tego co powinien.
Termin pobytu: listopad 2016
1  Dziękujemy, joannacepak9
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MenagerWilla, Właściciel, Willa Pod LosiemOdpowiedź udzielona 26 marca 2017

Niestety nie jesteśmy hotelem tylko obiektem oferującym pokoje gościnne , kwota za pobyt była bardzo mała nie wiemy czego mógł odczekiwać gość może pomylił kwatere z hotelem w pokoju który opisuje klient jest tv lodowka czajnik bezprzewodowy przybory kuchenne tablet oraz taras z zestawem wypoczynkowym pokój jest czyst ładny i po kapitalnym remoncie pisanie ze było brudno to kompletna bzdura wystrój pokoju jest kwestia gustu , wynajmująca nie zgłaszała żadnych uwag odnośnie pobytu wież uważamy ze ich nie miała Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 14 września 2016

Willa położona na końcu ślepej uliczki, dzięki czemu jest cicho, spokojnie, a dookoła las. Mimo to, do głównych krynickich "atrakcji" jest zaledwie kilka minut spacerkiem. Parking nieduży, ze stromym podjazdem. Zatrzymaliśmy się na jedną noc w apartamencie Cafe de Paris, zajmującym całe poddasze (dwa pokoje, jeden większy- z kominkiem i dodatkową sofą, kuchnia i łazienka). Ktoś, kiedyś włożył sporo wysiłku i pieniędzy na urządzenie tego apartamentu, ale jak dla mnie wszystkiego było za dużo: trylion obrazków na ścianie, pełno figurek, ozdób i sztucznych kwiatków. Kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazowo-elektryczną, czajnik bezprzewodowy, sztućce, szklanki, garnki. Meble podniszczone (niektórym szafkom brakowało uchwytów), ale funkcjonalne. Duża łazienka, w której zadbano o ozdobne kamyczki, ale nie zamaskowano w żaden sposób plątaniny rur i zaworów :/ Może się czepiam, ale wszystko to sprawia wrażenie nagromadzenia niepotrzebnych przedmiotów i chaosu. Cena za nocleg w takiej lokalizacji bardzo korzystna, właściciele sympatyczni i niemal niewidoczni.

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2015

Fajnie położona i czyściutka kwatera z ładnym widokiem. Gospodarze nieinwazyjni - aż za bardzo, trudno było zapłacić za pobyt. Miło mieć świeczki i TV w pokoju, ale doceniłabym też mydło. Łazienka wygodna. Wystrój zupełnie nie w moim stylu, bardzo dużo dekoracji. Z usług spa nie korzystaliśmy. W promocyjnej cenie na pewno warto :-)

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Agata R
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2015

Przyzwyczajone do angielskiego standardu hotelowego spedzilysmy bardzo mily 5dniowy urlop. Duzo lepszy wystroj niz okoliczne PRLowskie Wille. Gospodarze przemili wlacznie z 4noznym Czarkiem.Pokoje wyposazone b.dobrze. Sauna i jacuzzi umila pobyt. Na pewno wrocimy bedac w Polsce. Kamila i Karolina.

Termin pobytu: kwiecień 2015
2  Dziękujemy, Kamila R
Zrecenzowano: 8 lutego 2015

Świetne miejsce na zimowy wypoczynek. Pokoje urządzone ze smakiem i gustem. Wyposażenie pokoi bardzo dobre (czajnik, naczynia, suszarka, ręczniki, tv, lodówka). Nic dodać nic ująć. W razie jakichkolwiek problemów lub próśb właściciele szybko pomagali. Sauna, jacuzzi na miejscu, wystarczyło dzień wcześniej poprosić i wszystko było przygotowane na uzgodnioną godzinę. Czysto, klimat willi utrzymany na wysokim standardzie. Blisko centrum, spacerkiem jakieś 10 min, lekko na uboczu co dawało cisze i spokój. Rodzinny stok ok 500m od willi. Polecam to miejsce gorąco. Wiosną lub latem także odwiedzimy to miejsce, bo warto. Pozdrawiam ciepło i do następnego razu.

Termin pobytu: luty 2015
2  Dziękujemy, Sabina S