Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 4 osoby od 3-10 06 po zjedzeniu 2 pierwszych obiadów mieliśmy rewolucja żołądkowe Zgłosilism szefowi że rezygnujemy z pozostałych obiadów (20) szef obraził się na nas nie przeprosił nie wystawił rachunku czujemy się okradzeni przez szef odradzamy pobyt

Dziękujemy, Franek Ż
Zrecenzowano: 7 października 2018

Bardzo przyjemny pensjonat. Obsługa miła i uczynna, pokój nienagannie czysty, balkon z widokiem na góry. Łazienka wprawdzie trochę ciasna, ale za tę cenę nie wypada oczekiwać cudów. Drażniło mnie tylko pęknięcie na umywalce - niby nie miało żadnego praktycznego znaczenia, ale psuło estetyczny wygląd całego wnętrza.

Śniadania w porządku, chociaż nie ukrywam, że po lekturze tutejszych recenzji liczyłam na coś bardziej spektakularnego. Nie mówię już o jakichś fanaberiach w rodzaju omletów czy tart śniadaniowych, ale np. większy wybór pieczywa naprawdę by nie zaszkodził... podobnie jak zakup świeżych (!) ciastek, choćby nawet takich z Lidla. Bo te, które rozłożono na półmisku, wyglądały tak nieapetycznie, że równie dobrze mogłoby ich wcale nie być. Bardzo podobała mi się natomiast sama jadalnia - jasna, przestronna, elegancka.

Moja ogólna ocena jest zdecydowanie pozytywna. Płacąc niewiele, otrzymujemy szansę na komfortowy, bezproblemowy pobyt w malowniczych okolicznościach przyrody. Do kilku elementów można się przyczepić, ale tak jest przecież wszędzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pensjonat położony jest na wzniesieniu, trzeba się wspiąć pod górę. Osobom starszym czy schorowanym radzę wybrać obiekt bliżej deptaka.
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Martyna Ż
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w pensjonacie miły czerwcowy weekend- bardzo miła obsługa i rewelacyjne jedzenie. Pensjonat bardzo przyjazny rodzinom i małym dzieciom. Panie kelnerki uśmiechnięte, pełne energii, zagadywały maluszki i chwaliły je za zjedzenie obiadków. Wszelkie życzenia były spełniane natychmiast. Świetna strefa SPA, club bar, gdzie rodzice grali w bilard oraz atrakcyjna salka zabaw powodują że nie chciało się nam wychodzić na zewnątrz.
Wystój klimatyczny, wszystko z wysokiej jakości materiałów. Cisza, spokój, pełen relaks. Bardzo wypoczęliśmy

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, thomeckp
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny pensjonat.Kuchnia wyśmienita. Liczne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych (sauny,jacuzzi,siłownia,klub bilardowy,altana z grillem)Obsługa bardzo uprzejma,winda,cały pensjonat lśni czystością. Dziękujemy za wspaniały pobyt!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Izabela T
Zrecenzowano: 22 lutego 2018

Wybierając ten pensjonat nadrzędnym celem była myśl: spokojnie spędzić okres ferii, wypocząć. Warunki "bytowe" jakie są oferowane gościom, jak najbardziej spełniają przytoczone wyżej warunki uznania wypoczynku za udany. Taki też był.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tak by można się wyspać i odciąć od świata :-)
Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, witoldwk