“Znakomita dziczyzna”

Berło Grota Myśliwska
Nr 39 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 2 września 2019

Jadłam tu kilka razy w czasie urlopu. Mięso znakomite, rozsmakowałam się w pieczeni jagnięcej, dziczyźnie. Micha pierogów rewelacyjna - ruskie, z rydzami i z mięsem, świetnie doprawione. Szkoda tylko, że nie trafiłam na stek z dzika. Do tego duży wybór zimnego piwa z Grybowa. Ceny dość wysokie, ale jedzenie naprawdę dobre. W dobrej cenie oferowano dwudaniowe obiady, widziałam, że sporo osób je zamawiało.

Dziękujemy, 301iwona

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedliśmy obiad w tej restauracji na tarasie.Wszystko bylo OK; jedzonko dobre ,obsługa sie starala, ale brakowalo tego czegos specjalnego.Jakby pozytywnej atmosfery, ludzie ktorzy jedli tam ,byli tacy wyciszeni.
Ale napewno polecam wstąpienie do tej restauracji na obiad, czy kolacje.

Dziękujemy, Gregor W
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Domowy, tradycyjny obiad w przystepnej cenie. Obsługa mogłaby szybciej zauważać klientów czekających na menu. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa kelnerska Ok, nie czekaliśmy długo ale w lokalu była tylko jedna para oprócz nas.. zacznę od burgera podanego do góry nogami gdzie na wierzchu był ketchup oraz sałatka, bułka to tragedia widać ze z mikrofali bo była ciepła i miękka po rogach a w środku kamień - rodzi się pytanie „jak to zjeść?”.. jedyne dobre to mięso dziczyzna z jelenia oraz frytki, sałatka z worka z biedronki. Placki ziemniaczane - gumowe, ale sos grzybowy bardzo smaczny, rosół ok ale trochę mało doprawiony, filet z indyka z żurawiną - dobry.

Gdyby to kosztowało wszystko o polowe miej - nie było by się czego czepić ale w tym wypadku... bez przesady

Jedyne co poprawia humor to wizyta w toalecie na samym końcu...

Dziękujemy, 007johnyzet
Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupa czosnkowy, grzańca wisniowego nie polecam. Po karty poszliśmy sami, zamówienie też złożyliśmy przy barze bo zbyt długo czekaliśmy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Leukopenia

Berło Grota Myśliwska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Berło Grota Myśliwska? Podziel się wrażeniami!