Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Cisza i spokój. Pokoje zadbane, jedzenie dobre, ogólne wrażenie jeżeli chodzi o obiekt pozytywne. Miejsce na zrobienie grilla. Polecam na wypoczynek, imprezy firmowe niebardzo, o 12.00 pan nam podziękował i kazał kończyć posiedzenie...

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dagmara1987
Zrecenzowano: 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy. Pyszne śniadania. Do stoków całkiem blisko ale nie obejdzie się bez samochodu. Dostępna ogrzewana narciarnia. Można zakupić bardzo dobre nalewki. Jedyny minus to mało miejsc parkingowych nie wiem jak jest gdy hotel ma 100% obłożenie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, AanetaR
Zrecenzowano: 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tylko na dwie noce. Niestety śniadania i kolacje (bo z tego korzystaliśmy) bardzo ubogie i ZIMNE. Kolacja tylko do 19.00 i tylko jedno danie.
Brak możliwości zamówień a la carte.

W dniu przyjazdu przy kolacji inni goście puszczali swoją prywatną muzykę bardzo glosno mimo że byliśmy z dzieckiem. Zostaliśmy poinformowani przez obsługę ze nie moga zwrócić im uwagi bo to znajomi właściciela - brak profesjonalizmu. Musieliśmy się przenieść do innej sali.

Pokoje duże i przestronne, sredni standard, brak mini lodówki.
Za naszym łóżkiem tuż przt głowach był zabudowany kaloryfer który uniemożliwil nam sen.

Czystość w miarę - panie pościelily łóżko dziecka razem z jego ubraniami. Nie zabrały brudnych kubków. Poza tym ok.

Hotel jest na wysokiej skarpie z dala od centrum. Korzystaliśmy z taksówek - nawet taksówkarze nie byli pewni czy wyjadą pod tę górę po śniegu.

Panie w recepcji bardzo miłe.

Hotel posiada 4 gwiazdki ale zdecydowanie jest to nizszy standard.

Nie wrócimy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Paula D
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Pensjonat dla osób ceniących spokój, ciszę, piękne widoki. Położony z dala od centrum, w lesie, dość wysoko. Można przespacerować się do centrum lub niedrogo dojechać taksówką. Pokoje ładnie urządzone, czyste, komfortowe. Polecam zabiegi w spa - miła i profesjonalna obsługa. Smaczne śniadania.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, kamabo
Zrecenzowano: 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel w „lesie” z dała od zgiełku miasta i dokładnie szukaliśmy czegoś takiego, w ciszy i spokoju, wśród natury. Hotel zaskoczył nas - był niebo lepszy niż przewidywaliśmy. Dosłownie wszystko było perfect - pokoje , personel , posiłki , spa ..... nie ma co dużo mówić . Polecam zdecydowanie , zwłaszcza ludziom którzy tak jak my chcą wypocząć w spokoju, pochodzić koło lasu, gwarantowane śpiewy ptaków , wspaniałe powietrze i widoki saren z balkonu :) na plus jest to ze hotel nie jest duży, z masą pokoi, wiec nie ma tłumów ludzi i tym bardziej jest spokój od dźwięków społeczeństwa ;))) my na pewno tam jeszcze wrócimy .

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, localhost85