Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na pewno nie ma 4*. Pokój przestarzały z okropna łazienką. Mieszkaliśmy na drugim piętrze. Super personel. Śniadania marne a obiadokolacje składają się z podawanego obiadu do wyboru z dwóch dań. Jak ktoś tak lubi to ok. Fajny basen i widoki. Za tą cenę mocno się należy zastanowić. I szukać coś innego.

Dziękujemy, Cicha123
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel wybrałam bo nie centrum miasta -liczyłam na ciszę,spokój.......a tu vis a vis hotelu agregat prądotwórczy hula całą noc.W dzień roboty głosne bo szykują cały tydzień jakies biegi,zawody.No niby to nie jest zależne od hotelu ale nie zrobiono nic aby ten Agregat prądotwórczy uciszyć- wyłączyć.Wracając do mojego wyboru 4* skusiły mnie bo liczyłam na 4*a tu......jakoś nie widac tych 4 *.Wszędzie sztuczne kwiaty - może to się podoba ale ja czułam się jak na cmentarzu.W windzie panuje taka duchota,że trudno wytrzymać i to bez względu na pogodę na zewnątrz hotelu.No ale sama dałabym 4* hotelowej restauracji.Śniadania /zresztą w pakiecie z noclegami/ są naprawdę bez zastrzeżeń.Wszystko świeże i bardzo smaczne.No i wybór znakomity.Mnie osobiście nie smakowała kawa z expresu - więc jej nie wypiłam.Dobrze,że zawsze wożę ze sobą swoją.Obiady,które zamawialiśmy bez zastrzeżeń.Panie kelnerki miłe,sympatyczne.Polędwiczki dostaliśmy z warzywami z wody a nie z ziemniakami i SUPER bo o takie prosiliśmy.Zestaw dziecięcy paluszki rybne ,frytki i marchewka z jabłkiem bardzo smaczne.No ale frytki takie cienkie ,że po usmażeniu strasznie twarde. W pokojach nie ma klimatyzacji.Za to czysto,codziennie sprzątane i 2 butelki wody mineralnej.Coś co się nazywa lodówką to udaje że cokolwiek chłodzi.Za to część basenowa bardzo fajna.Najlepsze to chyba jacuzzi na tarasie.Pokój standardowy ale jak dla mnie to przypomina pokój z ośrodka wczasowego epoki gierkowskiej.Jednym zdaniem mieszane uczucia ale nie 4 *.Hotel położony w fajnym miejscu - wszystkie pokoje z widokiem na Jaworzynę Krynicką i kolejke gondolową.

1  Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel oceniam bardzo słabo. W ogóle nie jest przyjazny rodzinom. Obsługa żywcem przeniesiona z dawnych czasów, przekonana o swojej racji i nie licząca się z klientem. Porcje dla dzieci zamiast przygotować mniejsze po prostu krojone kotlety lub inne rzeczy na pół. Naprawdę wyglada to bardzo słabo. Nie będę pisał za dużo bo po prostu szkoda czasu. Nie polecam

Dziękujemy, piotrdalka
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Piękne widoki z okna, bardzo dobre i urozmaicone śniadania, przyzwoity basen, dwie sauny, duże jakuzzi na zewnątrz, zawsze można sobie wolne miejsce, miła obsługa, pokój dla dzieci trochę skromny raczej dla takich poniżej 3 lat. Wszędzie czysto i ładnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Od drugiego piętra lepsze widoki.
Dziękujemy, agnieszka19725
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelPegaz, Właściciel, Hotel PegazOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Pani Agnieszko, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu . Cieszymy się, że pobyt u nas spełnił Pani oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za tyle pozytywnych słów. Zapraszamy ponownie .
Z pozdrowieniami
Zespół Hotelu Pegaz

Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Organizacja konferencji w Krynicy dla ludzi z całej Polski jest wyzwaniem. Hotel Pegaz ma dwa atuty: widok z okien i obsługę. Ze względu na te dwie rzeczy to miejsce pierwszego wyboru. Hotel ma trochę archaiczną infrastrukturę. Trzeba myśleć o rearanżacji. Obsługa, kuchnia absolutnie nie do zmiany. Jest bardzo dobrze, tak trzymać. Widoku z jadalni nie można skopiować

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa