Krynica-Zdroj

“Ciekawe miejsce ”
Smaki Gruzji — recenzja

Smaki Gruzji
Nr 26 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła. Ceny przyjemne. Dobre wino. Jedyna minus to wnętrze, wymaga zmiany wystroju bo nie jest przytulnie, wygląda jak lokal po banku lub poczcie ale jedzenie zdecydowania poprawia ogólne wrażenie.

1  Dziękujemy, mariuszz254

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Zaczynajac od deseru - tort miodowo-orzechowy smaczny. Ale juz wieprzowina zapiekana w sosie pomidorowym slaba... Sporo kawalkow twardych i niesmacznych. Najgorszym punktem byla obsluga. Na stole brakowalo sztuccow i szklanek do napojow (bylo nas 8 osob). Na prosbe o uzupelnienie Pani odpowiedziala, ze wiecej sztuccow nie bedzie nam potrezbnych... A zamowiona lemoniade i pepsi pilismy (rowniez dzieci) z kieliszkow do wina... Pani probowala byc mila; opowiadala o swoim dziecku/dzieciach w podobnym wieku czyli 8-10 lat. Ale na prosbe dziecka o frytki powiedziala, ze "w gruzinskiej kuchni to bylaby zbrodnia" po czym podala ta wlasnie wieprzowine z "opiekanymi ziemniakami". Na nasza uwage, ze zwlaszcza w jezyku 8-10 letnich dzici TO SA FRYTKI odpowiedziala "w sumie tak. Ale przeciez takie dzieci nie powinny jesc duzo frytek"... Ze to bylo niegrzeczne to nic nie powiedziec... W obsludze pomagal jej mlody czlowiek, ktory w szortach i koszulce poruszal sie miedzy kuchnia i sala... W gastronomii to elementarny brak higieny! A to jest restauracja aspirujaca do eleganckiej.... Potwierdzam rowniez bardzo dlugi czas oczekiwania na potrawy. Podsumowujac, przecietne jedzenie i zenujaco niski poziom obslugi - NIE POLECAM, zwlaszcza jesli ktos szuka eleganckiej restauracji w Krynicy.

3  Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

nie przychodž tu głodny bo zanim przyjmą zamówienie a co dopiero je zrealizują UMRZESZ Z GŁODU

Poraźka

Dziękujemy, bozenat496
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa pod psem
Jedzenie nie wiem bo czekamy
Wino przynieśli ale nie to co zamówiliśmy czerwone a miało być białe

Dziękujemy, 975tomaszt
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe jedzenie, bardzo miła pomocna obsługa. Każdy nawet dzieci znajdzie coś dla siebie. Czas oczekiwania ok 40 minut ale warto. Wszystko świeże i pachnące. Porcje duże syte. Duży plus za fantastyczne gruzińskie lemoniady.

Dziękujemy, MonikaMiskowiec

Smaki Gruzji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Smaki Gruzji? Podziel się wrażeniami!