Zrecenzowano: 14 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy w tym hotelu kolejny raz i jak zawsze Wszystko jest na najwyzszym poziomie dla nas najlepsze miejsce na odpoczynek i relax. Jest siłownia, suna i basenik. Bardzo mila obsluga ✌️PrzePysznejedzenie w Restauracji polecamy

Termin pobytu: lipiec 2020
1  Dziękujemy, 472bartoszg
Zrecenzowano: 2 marca 2020

Nowoczesny hotel ze spa i basenem. Byliśmy w tym roku na nartach w ferie. Zaleta ogromna-blisko stoku narciarskiego Henryk, bez dojazdu ski-busem. Ale są braki-bardzo ciasna narciarnia, brak choćby ławeczki dla narciarzy , żeby założyć dziecku buty. I kompletnie niezrozumiały brak kawy w pokojach-mimo, że jest czajnik.
Kolejka po kawę na śniadanie jak za Gierka-chyba przydałby się drugi ekspres. Ogólnie jedzenie bardzo ok, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, basen, sauna -fajnie. W barze Stones można posiedzieć wieczorem i wypić drinka, muzyka w barze z radia-nie zachęca do używania parkietu- i barmani smuuutni i sztywni jak w sali pożegnań zakładu pogrzebowego...

Dziękujemy, renatasD4780GT
Zrecenzowano: 23 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel z sympatyczną i kompetentną obsługą. Pokój przestronny i czysty. Łazienka również. Dzięki trzem saunom wypoczynek jest jeszcze lepszy. Śniadania bardzo różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie. Mały minus za brak brodzika lub strefy basenowej dla dzieci. W czasie naszego pobytu w hotelu było sporo rodzin z dziećmi, które wieczorem „opanowały” basen ;) i trudno było z niego korzystać. Małe jacuzzi.

Dziękujemy, anazofia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 26 lutego 2020

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za pozostawioną ocenę i opinię. To prawda staramy się, aby odwiedzający nas Goście w samym Hotelu znajdowali atrakcje, które uczynią urlop ciekawszym i pełnym wrażeń. Cieszymy się, że pobyt u nas był udany. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie ! :)

Zrecenzowano: 11 lutego 2020 z urządzeń przenośnych

W skrócie hotel bardzo fajny podobało nam się wszystko basen, sala zabaw dla dzieci śniadania, klub na dole , bardzo dobrze położony ,personel przyjazny telefon o potrzebie żelazka zrealizowany w 5min :) jedynie co to można odświeżyć pokoje standard reszta na plusy

1  Dziękujemy, Kamil P

Panie Kamilu,
Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie oceny i opinii. Cieszymy się, że pobyt był udany i docenił Pan nasze starania.
Będzie nam bardzo miło gościć Pana ponownie. Serdecznie zapraszamy :)

Zrecenzowano: 7 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam już kolejny raz. Tym razem zabraliśmy Jeszczce znajomych. Byli bardzo zadowoleni. W hotelu nic nie brakuje, pokoje przestronne i czyste, obsługa rewelacyjna. Śniadania urozmaicone i bardzo smaczne.
A w restauracji różana można zjeść przepyszne potrawy... Zupa z imbirem rewelacyjna a desery niebo w gębie

Termin pobytu: styczeń 2020
1  Dziękujemy, 472bartoszg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 30 stycznia 2020

Szanowny Panie Bartoszu,
Bardzo jest nam miło przeczytać tak pozytywną opinię na temat naszego obiektu. Cieszymy się ogromnie, że Pana pobyt był udany i że tak wysoko ocenia Pan nasz hotel. Dziękujemy za wszystkie superlatywny dotyczące naszej kuchni! Zapraszamy po więcej kulinarnych doznań :)
Do zobaczenia!