Krynica-Zdroj
Zrecenzowano: 15 września 2019

Świetna lokalizacja, standard hotelu bardzo dobry, miła obsługa. Pokoje zadbane, niezbyt duże, ładna łazienka, jedyny minus to mikrotelewizor w pokoju, jak na cztery gwiazdki to słabe wyposażenie. Śniadanie smaczne, różnorodne ale niestety jeden ekspres do kawy powodował niekończące się kolejki. Ogólnie polecam ten hotel.

Dziękujemy, Ilona F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Pani Ilono,
Dziękujemy za pozytywną opinie i polecenie naszego hotelu innym podróżującym. Cieszymy się, że doceniła Pani nasz personel, lokalizację i kuchnię. Mamy nadzieję gościć Panią ponownie :)

Zrecenzowano: 15 września 2019

Po przyjeździe do hotelu po 20tej stwierdziliśmy, że na 5 piętrze w naszym pokoju można się owszem połączyć z routerem, ale nie "dostarcza" on internetu. Zgłosiłem w recepcji telefonicznie, Pani nie zrozumiała za bardzo o co chodzi. Zjechałem z tabletem, na parterze wszystko działało, dlatego Pani dalej nie wiedziała, o co mi chodzi. Na drugi dzień rano dalej internetu na 5 piętrze nie było. Przy wyjeździe i płaceniu spytałem wcale nie żartem, czy można liczyć na zniżkę ceny ze względu na brak internetu. Recepcjonistka zrobiła przerażone oczy, a druga, ważniejsza, może kierowniczka powiedziała, że to niemożliwe, że nie ma internetu. W tym momencie podeszli inni "lokatorzy" piątego piętra i potwierdzili, ze brak internetu. Na to "kierowniczka", że trzeba było zgłosić, a jakiś fachowiec na pewno by zresetował. Niestety, jej koleżanka i poprzedniczka tego nie wiedziała a fachowiec pewnie pracuje do 15tej. Czyli w sumie w czasie mojego całego pobytu nie miałem internetu, ale zniżki nie dostałem.

Dziękujemy, Qql77

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie oceny i opinii na temat pobytu w naszym hotelu.
Opisane przez Pana sytuacje nie powinny mieć miejsca i wymagają interwencji.Sprawa zostanie przekazana do odpowiedniego działu hotelu, by w przyszłości podobne zdarzenia nie miały miejsca. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z brakiem internetu.Mamy nadzieję, że da nam Pan szansę na rehabilitację podczas kolejnego pobytu.
Serdecznie zapraszamy.
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 5 września 2019

Hotel usytuowany w centrum Krynicy, jest duży parking, podejście do hotelu po schodach, Pokoje są średniej wielkości z balkonami. W pokoju jest czajnik i filiżanki. W łazience jest suszarka, kosmetyki uniwersalne są w dużej butelce. W hotelu są dwie windy ale bardzo powolne. Śniadanie jak na 4* hotel było bardzo ubogie.
W dniu przyjazdu pokój można dostać dopiero o godzinie 16 i nie ma zmiłowania ,że upał . Panie pokojowe potrzebują ok 4 godzin aby posprzątać pokój , a i tak w szufladzie toaletki znalazłam zużyte opakowania po igielniku i inne śmieci. Jest to bardzo wielki minus. Obsługa na Recepcji bardzo nieprzyjemna - szczególnie Pani blondynka z długimi włosami. Miałam wrażenie ,że Panie są tam za karę , a my czuliśmy się jak intruzi- nikt na nas nie zwracał uwagi , stałam i stałam a Pani z recepcji rozmawiała sobie z innym pracownikiem .

Dziękujemy, Lilla G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinie. Wszystkie Państwa uwagi są dla nas bardzo ważne. Zweryfikujemy wszelkie podniesione przez Państwa kwestie i podejmiemy odpowiednie działania. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 2 września 2019

Lokalizacja super z pięknymi widokami. Przepyszne śniadania - spory wybór. Pokoje czyste z balkonami - piękne widoki, chociaż średnio, że wychodząc ma się sąsiadów tak blisko i przy otwartych drzwiach słychać wszystko, i również czuć papierosy. Basen nie za duży z tabunem maluchów, 4 leżaki tylko chociaż więcej tam się bardzo nie zmieści. Malutkie jacuzzi - na max 3 osoby. Mógłby być czynny do 22:00 - dzieci opuszczały basen ok. 19-20 więc czas byłby dla tych starszych ;). Ogólnie polecam

Dziękujemy, MoniaOla

Pani Moniko,
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i cieszymy się, że pobyt był udany. Zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag w trakcie pobytu, Recepcja zawsze chętnie służy Państwu pomocą.
Mamy nadzieje gościć Panią ponownie :)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Byliśmy w sierpniu z 3 latkiem. Dobra lokalizacja, czysto, przyjemnie, smaczne jedzenie. W czasie deszczowej pogody korzystalismy z basenu- syn zachwycony, więc to duży plus. Pokój czysty, wygodne łóżko, na pewno mogę polecić ten hotel na spokojny wypoczynek.

Dziękujemy, anikato
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za miłą opinię :) Cieszymy się, że miło spędziła Pani u nas czas. Mamy nadzieję gościć Panią ponownie.