Zrecenzowano: 5 września 2019

Hotel usytuowany w centrum Krynicy, jest duży parking, podejście do hotelu po schodach, Pokoje są średniej wielkości z balkonami. W pokoju jest czajnik i filiżanki. W łazience jest suszarka, kosmetyki uniwersalne są w dużej butelce. W hotelu są dwie windy ale bardzo powolne. Śniadanie jak na 4* hotel było bardzo ubogie.
W dniu przyjazdu pokój można dostać dopiero o godzinie 16 i nie ma zmiłowania ,że upał . Panie pokojowe potrzebują ok 4 godzin aby posprzątać pokój , a i tak w szufladzie toaletki znalazłam zużyte opakowania po igielniku i inne śmieci. Jest to bardzo wielki minus. Obsługa na Recepcji bardzo nieprzyjemna - szczególnie Pani blondynka z długimi włosami. Miałam wrażenie ,że Panie są tam za karę , a my czuliśmy się jak intruzi- nikt na nas nie zwracał uwagi , stałam i stałam a Pani z recepcji rozmawiała sobie z innym pracownikiem .

Dziękujemy, Lilla G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinie. Wszystkie Państwa uwagi są dla nas bardzo ważne. Zweryfikujemy wszelkie podniesione przez Państwa kwestie i podejmiemy odpowiednie działania. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Lokalizacja super z pięknymi widokami. Przepyszne śniadania - spory wybór. Pokoje czyste z balkonami - piękne widoki, chociaż średnio, że wychodząc ma się sąsiadów tak blisko i przy otwartych drzwiach słychać wszystko, i również czuć papierosy. Basen nie za duży z tabunem maluchów, 4 leżaki tylko chociaż więcej tam się bardzo nie zmieści. Malutkie jacuzzi - na max 3 osoby. Mógłby być czynny do 22:00 - dzieci opuszczały basen ok. 19-20 więc czas byłby dla tych starszych ;). Ogólnie polecam

Dziękujemy, MoniaOla

Pani Moniko,
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i cieszymy się, że pobyt był udany. Zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag w trakcie pobytu, Recepcja zawsze chętnie służy Państwu pomocą.
Mamy nadzieje gościć Panią ponownie :)
Serdecznie pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Byliśmy w sierpniu z 3 latkiem. Dobra lokalizacja, czysto, przyjemnie, smaczne jedzenie. W czasie deszczowej pogody korzystalismy z basenu- syn zachwycony, więc to duży plus. Pokój czysty, wygodne łóżko, na pewno mogę polecić ten hotel na spokojny wypoczynek.

Dziękujemy, anikato
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za miłą opinię :) Cieszymy się, że miło spędziła Pani u nas czas. Mamy nadzieję gościć Panią ponownie.
Serdecznie pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Niestety, ale...tych którzy oczekuja pobytu w b.dobrym hotelu ze spa nocleg w tym hotelu może rozczarować...
Co prawda są plusy: dobra obsługa, b.fajny i duży plac zabaw dla dzieci wewnątrz budynku, niezłe śniadania i dość ładny widok z pokoju to jednak jest trochę minusów:
Mały nienajpiękniejszy pokój o standardzie hotelu 3gwiazdkowego z mikrotelewizorem.
Jeden ekspres do kawy powodujacy kolejki poranne.
2 małe windy na cały niemaly przecież budynek.
Ogółem ok, ale oczekiwalismy nieco więcej.

Dziękujemy, Czylmen

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za pozostawioną opinię. Jesteśmy wdzięczni, iż mimo drobnych niedogodności ocenili nas Państwo wysoko i jednocześnie podkreślili nasze atuty jak obsługa, pokój zabaw oraz śniadania. Mamy nadzieję gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd w nowy rok i rozczarowanie szczególnie wystrojem, ponieważ za te pieniądze można odwiedzić inne hotele z dużo lepszymi widokami.Na plus jedzenie, duży wybór i smacznie.Okolica jest piękna.Obsluga miła, na basenie B.dużo dzieci.Nie ma możliwości relaksu ponieważ od rana do nocy hałas jest nie do wytrzymania.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Agnieszka P

Szanowna Pani Agnieszko,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie oceny i opinii na temat pobytu w naszym hotelu. Przykro nam,że nie udało nam się spełnić Pani oczekiwań. Mamy nadzieję, że nasza Kuchnia ,"miła obsługa" oraz "piękna okolica" w jakimś stopniu zrekompensowały inne niedogodności, za które przepraszamy.