Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Byliśmy w sierpniu z 3 latkiem. Dobra lokalizacja, czysto, przyjemnie, smaczne jedzenie. W czasie deszczowej pogody korzystalismy z basenu- syn zachwycony, więc to duży plus. Pokój czysty, wygodne łóżko, na pewno mogę polecić ten hotel na spokojny wypoczynek.

Dziękujemy, anikato
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za miłą opinię :) Cieszymy się, że miło spędziła Pani u nas czas. Mamy nadzieję gościć Panią ponownie.
Serdecznie pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Niestety, ale...tych którzy oczekuja pobytu w b.dobrym hotelu ze spa nocleg w tym hotelu może rozczarować...
Co prawda są plusy: dobra obsługa, b.fajny i duży plac zabaw dla dzieci wewnątrz budynku, niezłe śniadania i dość ładny widok z pokoju to jednak jest trochę minusów:
Mały nienajpiękniejszy pokój o standardzie hotelu 3gwiazdkowego z mikrotelewizorem.
Jeden ekspres do kawy powodujacy kolejki poranne.
2 małe windy na cały niemaly przecież budynek.
Ogółem ok, ale oczekiwalismy nieco więcej.

Dziękujemy, Czylmen

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za pozostawioną opinię. Jesteśmy wdzięczni, iż mimo drobnych niedogodności ocenili nas Państwo wysoko i jednocześnie podkreślili nasze atuty jak obsługa, pokój zabaw oraz śniadania. Mamy nadzieję gościć Państwa ponownie.
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd w nowy rok i rozczarowanie szczególnie wystrojem, ponieważ za te pieniądze można odwiedzić inne hotele z dużo lepszymi widokami.Na plus jedzenie, duży wybór i smacznie.Okolica jest piękna.Obsluga miła, na basenie B.dużo dzieci.Nie ma możliwości relaksu ponieważ od rana do nocy hałas jest nie do wytrzymania.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Agnieszka P

Szanowna Pani Agnieszko,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie oceny i opinii na temat pobytu w naszym hotelu. Przykro nam,że nie udało nam się spełnić Pani oczekiwań. Mamy nadzieję, że nasza Kuchnia ,"miła obsługa" oraz "piękna okolica" w jakimś stopniu zrekompensowały inne niedogodności, za które przepraszamy.
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli wybieracie hotel z spa i basen to napewno ten szczerze odradzam. Wybraliśmy do tego hotelu ze wzgląd na cenę i chęć wypoczynku i skorzystania z zabiegów w ramach moich urodzin.
Na wstępnie na informacje czy można liczyć na jakiś upust w ramach prezentu dostaliśmy odpowiedz ze jakość i komfort w przyzwoitej cenie powinno nam wystarczyć i zadowolić.
Przed przyjazdem dzwoniłam początkiem sierpnia by umówić wizytę na zabiegi. Okazało się ze w ramach „urlopów” zabiegi są od 10 do 16 i tylko w jeden dzień weekendu, co jest absurdem wg mnie, gdyż można by było planować urlopy pracowników tak, żeby też urlopujacy się w hotelu goście mogli skorzystać z usług. Ale mimo to udało się zamówić chociaż jeden masaż.
Po przyjeździe zaskoczyła nas kolejna informacja, ze basen czynny jest od 1 sierpnia tylko do 21. Ja wiem ze może godzina kogoś w te czy we wte nie zbawi, ale jednak, nasze plany wychodne z buszowania po dolinkach, górkach poszły do przeanalizowania, bo jak chcieliśmy powrót zorganizować ok. 20 by móc żarzyć relaksu w basenie, to na pół godziny to niestety żart.
Kamera w sferze relaksu przy saunach wg mnie to po prostu jakiś żart, zwłaszcza, że sama idea sauny to przecież idea bez tekstylna i wg mnie narusza to zasady prywatności i swobody jaka powinna być w takim miejscu. Poza tym powinny być wyznaczone godziny wieczorne, gdzie rzeczywiście można zażyć relaksu bez ganiających dzieci i krzyczących właśnie w tej strefie. Gdzie rzeczywiście można wejść pod prysznic po saunie opłukać ciało bez ubioru (ale z drugiej strony ta kamera, która niestety rodzi wstyd żeby tez to zrobić).
Śniadania - nawet ok, gdyby nie fakt, ze połowy rzeczy niestety bałam się nałożyć, gdyż brak podpisanych informacji co na danym talerzu się znajduje to dla alergika po prostu koszmar. A pytać o każdy jeden talerz to śmiech zwłaszcza ze kelnerzy tu do najmilszych nie należą. Brak podstawowych produktów i ewentualnego doserwowania ich typu: mleko bezlaktozowe albo jogurt bezlaktozy to oczywiście powyżej możliwości tego miejsca.
Czystość pokojach to tez śmiech na sali, kiedy wita nas czerwona plama po winie na dywanie. Tak samo standard przedstawiony na zdjęciach odbiega od tego co na prawdę jest. Na zdjęciach i w opisie hotelu dostajemy informacje o zestawie kosmetyków (tzn. Powinien być szampon osobno, mydełko, odżywka do włosów, żel pod prysznic osobno, ewentualnie balsam do ciała, zestaw higieniczny typu patyczki kosmetyczne i waciki), niestety czeka nas tu tylko szampon z żelem 2w1 oraz mydło wyciskane z typki wielokrotnego użytku. Wiec po co na zdjęciach chwalicie się ze jest inaczej? Rozwalone szlafroki, które maja dziury na szwach tez mogłyby być odnowione.
Jedyny plus tego wyjazdu to rzeczywiście był ten masaż który się udało zamówić. Pani kosmetolog kompetentna, miła i naprawdę się dało wyczuć że wie co robi. Jakbym miała ocenić sam żabiego to 10/10 ale reszta hotelu 1/5.

Dziękujemy, piwowarmm_whisky

Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za podzielnie się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Bardzo ubolewamy nad faktem, że nasz hotel nie spełnił Pani oczekiwań. Przykładamy ogromną wagę do podstawowych rzeczy jak czystość,porządek i dbałość o szczegóły. Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności. Wszelkie spostrzeżenia, przesłane przez Panią zostaną przekazane do odpowiednich działów w hotelu,celem podjęcia odpowiednich działań. Dołożymy wszelkich starań by opisane przez Panią sytuacje już się nie powtórzyły. Mamy nadzieję, że da nam Pani drugą szansę żeby się zrehabilitować za te niedogodności. Z poważaniem, Zespół Hotelu Krynica****

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

To nasz kolejny pobyt w hotelu Krynica i jak zawsze wszystko super. Na ogromny plus zasługuje gastronomia. Bogate różnorodne śniadania, restauracja ze świetnym menu, które od lat prezentuje niezmienną wysoką jakość i smak posiłków. Obsługa w hotelu zawsze miła i uśmiechnięta. Jedynie basen mógłby być większy.
Szczerze polecam to miejsce.

Dziękujemy, Joanna D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Szanowna Pani Joanno,
Ogromnie się cieszymy, że udało nam się sprostać Pani oczekiwaniom.Największym komplementem dla nas jest świadomość, że Pani do nas wraca :) Bardzo dziękujemy za słowa uznania dla naszej kuchni i personelu :)
Do zobaczenia podczas kolejnej wizyty!
Pozdrawiamy,