Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd w nowy rok i rozczarowanie szczególnie wystrojem, ponieważ za te pieniądze można odwiedzić inne hotele z dużo lepszymi widokami.Na plus jedzenie, duży wybór i smacznie.Okolica jest piękna.Obsluga miła, na basenie B.dużo dzieci.Nie ma możliwości relaksu ponieważ od rana do nocy hałas jest nie do wytrzymania.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Agnieszka P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani Agnieszko,
Dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie oceny i opinii na temat pobytu w naszym hotelu. Przykro nam,że nie udało nam się spełnić Pani oczekiwań. Mamy nadzieję, że nasza Kuchnia ,"miła obsługa" oraz "piękna okolica" w jakimś stopniu zrekompensowały inne niedogodności, za które przepraszamy.
Z poważaniem,

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli wybieracie hotel z spa i basen to napewno ten szczerze odradzam. Wybraliśmy do tego hotelu ze wzgląd na cenę i chęć wypoczynku i skorzystania z zabiegów w ramach moich urodzin.
Na wstępnie na informacje czy można liczyć na jakiś upust w ramach prezentu dostaliśmy odpowiedz ze jakość i komfort w przyzwoitej cenie powinno nam wystarczyć i zadowolić.
Przed przyjazdem dzwoniłam początkiem sierpnia by umówić wizytę na zabiegi. Okazało się ze w ramach „urlopów” zabiegi są od 10 do 16 i tylko w jeden dzień weekendu, co jest absurdem wg mnie, gdyż można by było planować urlopy pracowników tak, żeby też urlopujacy się w hotelu goście mogli skorzystać z usług. Ale mimo to udało się zamówić chociaż jeden masaż.
Po przyjeździe zaskoczyła nas kolejna informacja, ze basen czynny jest od 1 sierpnia tylko do 21. Ja wiem ze może godzina kogoś w te czy we wte nie zbawi, ale jednak, nasze plany wychodne z buszowania po dolinkach, górkach poszły do przeanalizowania, bo jak chcieliśmy powrót zorganizować ok. 20 by móc żarzyć relaksu w basenie, to na pół godziny to niestety żart.
Kamera w sferze relaksu przy saunach wg mnie to po prostu jakiś żart, zwłaszcza, że sama idea sauny to przecież idea bez tekstylna i wg mnie narusza to zasady prywatności i swobody jaka powinna być w takim miejscu. Poza tym powinny być wyznaczone godziny wieczorne, gdzie rzeczywiście można zażyć relaksu bez ganiających dzieci i krzyczących właśnie w tej strefie. Gdzie rzeczywiście można wejść pod prysznic po saunie opłukać ciało bez ubioru (ale z drugiej strony ta kamera, która niestety rodzi wstyd żeby tez to zrobić).
Śniadania - nawet ok, gdyby nie fakt, ze połowy rzeczy niestety bałam się nałożyć, gdyż brak podpisanych informacji co na danym talerzu się znajduje to dla alergika po prostu koszmar. A pytać o każdy jeden talerz to śmiech zwłaszcza ze kelnerzy tu do najmilszych nie należą. Brak podstawowych produktów i ewentualnego doserwowania ich typu: mleko bezlaktozowe albo jogurt bezlaktozy to oczywiście powyżej możliwości tego miejsca.
Czystość pokojach to tez śmiech na sali, kiedy wita nas czerwona plama po winie na dywanie. Tak samo standard przedstawiony na zdjęciach odbiega od tego co na prawdę jest. Na zdjęciach i w opisie hotelu dostajemy informacje o zestawie kosmetyków (tzn. Powinien być szampon osobno, mydełko, odżywka do włosów, żel pod prysznic osobno, ewentualnie balsam do ciała, zestaw higieniczny typu patyczki kosmetyczne i waciki), niestety czeka nas tu tylko szampon z żelem 2w1 oraz mydło wyciskane z typki wielokrotnego użytku. Wiec po co na zdjęciach chwalicie się ze jest inaczej? Rozwalone szlafroki, które maja dziury na szwach tez mogłyby być odnowione.
Jedyny plus tego wyjazdu to rzeczywiście był ten masaż który się udało zamówić. Pani kosmetolog kompetentna, miła i naprawdę się dało wyczuć że wie co robi. Jakbym miała ocenić sam żabiego to 10/10 ale reszta hotelu 1/5.

Dziękujemy, piwowarmm_whisky

Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za podzielnie się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Bardzo ubolewamy nad faktem, że nasz hotel nie spełnił Pani oczekiwań. Przykładamy ogromną wagę do podstawowych rzeczy jak czystość,porządek i dbałość o szczegóły. Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności. Wszelkie spostrzeżenia, przesłane przez Panią zostaną przekazane do odpowiednich działów w hotelu,celem podjęcia odpowiednich działań. Dołożymy wszelkich starań by opisane przez Panią sytuacje już się nie powtórzyły. Mamy nadzieję, że da nam Pani drugą szansę żeby się zrehabilitować za te niedogodności. Z poważaniem, Zespół Hotelu Krynica****

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

To nasz kolejny pobyt w hotelu Krynica i jak zawsze wszystko super. Na ogromny plus zasługuje gastronomia. Bogate różnorodne śniadania, restauracja ze świetnym menu, które od lat prezentuje niezmienną wysoką jakość i smak posiłków. Obsługa w hotelu zawsze miła i uśmiechnięta. Jedynie basen mógłby być większy.
Szczerze polecam to miejsce.

Dziękujemy, Joanna D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Szanowna Pani Joanno,
Ogromnie się cieszymy, że udało nam się sprostać Pani oczekiwaniom.Największym komplementem dla nas jest świadomość, że Pani do nas wraca :) Bardzo dziękujemy za słowa uznania dla naszej kuchni i personelu :)
Do zobaczenia podczas kolejnej wizyty!
Pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Hotel Krynica zasługuje na najwyższe uznanie.Obsługa bardzo miła zarówno w recepcji jak i w restauracji.Posiłki pyszne.Sniadania w formie stołu szwedzkiego bardzo bogate, codziennie inne potrawy.Gorąco polecam to miejsce.Dla dzieci jest kącik do zabaw, zorganizowane są dla najmłodszych imprezy, rodzice w tym czasie mogą odpocząć w SPA, jest basen.Super miejsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od zachodu są ciche i mniej słoneczne.
Dziękujemy, Dorota R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Pani Doroto,
Bardzo się cieszymy, że miło spędziła Pani czas w naszym hotelu. Dziękujemy za najwyższą ocenę i słowa uznania.
Mamy nadzieję gościć Panią ponownie w niedługim czasie :)
Serdecznie pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony na zboczu góry, co daje piękne widoki, ale i konieczność wspinania się po ponad 80 schodach ( można dojść też drogą dojazdową na parkingi, ale też jest pod górkę i trochę dalej). Jako przyszłą inwestycję polecam windę - na pewno zwiększyłoby to krąg klientów o osoby starsze czy mające problem z poruszaniem się.
Dla tych, którym schody niestraszne - hotel idealny. Pokoje z dużymi balkonami z meblami. Na wyposażeniu czajnik, barek, uzupełniana wodą. W łazience suszarka. Na minus - mega mały telewizorek. Ręczniki wymieniane po zrzuceniu na podłogę, pościel w ciągu 10 dni nie była wymieniana. Pokój dwuosobowy z dostawką- rozkładane łóżko z materacem robił się ciasny.
Zaletą było jedzenie- na śniadanie na ciepło jajecznica, kiełbaski każdego dnia inne oraz coś dodatkowego np. tosty, jajko sadzone w bułce, naleśniki itp., owoce - głównie arbuz, kiwi, morele. Zawsze były gofry i ciasto. Do tego typowa zimna płyta, warzywa, mleko z musli, kawa z ekspresu, różne rodzaje herbat, 2 soki z dystrybutora, woda.
Obiadokolacja to 2 zupy do wyboru, ryba, dwa rodzaje mięsa, ziemniaki, makaron i przystawki np. owoce morza, tortille, łosoś z serkiem i sałatki, warzywa, ciasto. Nie było produktów na typową kolację, kanapki...
Podczas wakacyjnego pobytu animacje dla dzieci i dorosłych, sala zabaw dla maluchów z animatorką. Brak atrakcji dla dzieci na zewnątrz.
Hotel posiada bezpłatny parking z częścią zadaszoną i wiatę grillową.
Części wspólne bardzo ładne z klimatyzacją, której nie było niestety w pokojach (w lato straszny zaduch).
Ogólnie pobyt udany. Hotel pomimo dwóch minusów - brak klimy w pokoju i mały telewizor, zrobił bardzo dobre wrażenie. W wakacje charakter typowo rodzinny.
Widok z okna na załączonym zdjęciu.

Dziękujemy, Domowaturystka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKrynica, Zespół Hotelu Krynica****, Hotel Krynica Conference & SpaOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię i wysoka ocenę naszego Hotelu. Ogromnie się cieszymy,że pobyt był udany i docenili nas Państwo pod wieloma względami.
Mamy nadzieję gościć Państwa jeszcze nie raz.
Z poważaniem,