Zrecenzowano: 19 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty,zadbany,komfortowy oraz dyskretny, zachowane wszelkie wymogi sanitarne. Bardzo miła obsługa, jedzenie wyśmienite, śniadania obfite i różnorodne. Szczególne uznanie dla młodych osób obsługujących restaurację. Myślę, że jeszcze tu wrócimy, bo uwielbiamy Krynicę.

Termin pobytu: lipiec 2020
Dziękujemy, sabinasR4073QZ
Zrecenzowano: 5 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Recenzja trudna do napisania z kilku powodów. Usługi świadczone na bardzo różnym poziomie i w czasie trudnym dla turystyki z powodu epidemii. Plusem i to wielkim są pracownicy, szczególnie recepcji i spa. Mili, uczynni i próbujący ratować sytuację. Minusy. Restauracja z kolacjami do 18.30 w 4 gwiazdkowym hotelu to zupełne nieporozumienie. Sauna do 18(?!!). O 19 proponuje się gościom seanse saunnowe a nie zamyka się propozycji w lecie. Sauna po kilkugodzinnym spacerze jest bezcenna ale nie o 18 . Jeżeli dochodzi jeszcze wybór miedzy kolacja a sauna powinno dyskwalifikować wypoczynek. Obsługa przy posiłkach. Ludzie bardzo młodzi o muszą się wiele nauczyć . Chcą być profesjonalni, ale to hotel powinien zadbać o szkolenia. To trudny czas dla hotelu. Wiele miesięcy zastoju i teraz także obłożenie tylko w połowie. Rozumiem to i wiele można darować ale nie kolacji do 18 i sauny z basenem do tej pory. Na koniec plusy - położenie. W centrum., bezpośrednio przy pasażu. Piękne miejsce i wierze, ze odzyskać blask. Niebezpiecznym jest to, ze do bylejakosci szybko można się przyzwyczaić. Czy hotel 4 gwiazdki może iść aż tak na skróty?

Termin pobytu: lipiec 2020
1  Dziękujemy, pawe_r822
Zrecenzowano: 8 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Wyjazd w marcu końcówka sezonu narciarskiego , pokoje przestronne ,mieliśmy mini apartament duży salon i sypialnia , dwie łazienki jedną z wanną z jacuzzi, oraz dwa prysznice .pokoje czyste sprzątane codziennie . Byliśmy w weekend to prawda z miejscami parkingowymi było słabo , ale kilka było zarezerwowane słupkami i udostępniono nam jedno . Śniadania smaczne omlety pieczone za zamówienie , jedynie brak kawy z ekspresu , była tylko rozpuszczalna chyba ?. Basen woda chłodna ale do pływania w sam raz napewno nie do leżenia . Ogólnie za czystości , pewna atmosferę hotelu 4 pkt

Termin pobytu: marzec 2020
Dziękujemy, 310przemys_aww
Zrecenzowano: 18 lutego 2020

Pokój ładny i czysty z pięknym widokiem. Obsługa w recepcji super. SPA - i obsługa w SPA bardzo pozytywne. Basen: lekko już zużyty, ale byłoby do przeżycia gdyby nie niska temperatura w pomieszczeniu i zbyt zimna woda w basenie, jacuzzi stanowczo zbyt małe.
Jedzenie i obsługa kelnerska: jeszcze czegoś takiego w hotelach, nawet o niższym rankingu nie przeżyłem !. Przyrządzone na glutaminianie sodu, nasze żołądki wystawione na ciężką próbę odreagowywały po każdym posiłku. Ryby wędzone na śniadanie: tak makrela i tylko makrela, podejrzewaliśmy, że cały czas ta sama, mały wybór, ale śniadania to w skali do 10 może było 6, sytuację ratował tzw. live cooking, czyli omlet - pomijam lurowatą kawę i lekko nieświeże parówki oraz kiepskiej jakości soki - dno. Natomiast obiadokolacje to dopiero był szok: wybór taki; codziennie to samo prawie i przyrządzone z bardzo kiepskich produktów z przyprawami najtańszymi chyba, bo nasze żołądki odlatywały. Jedynie cisto było smaczne. Obsługa kelnerska: niech ktoś im powie, że nie wyrywa się talerzyków gościom, którzy jeszcze nie skończyli jeść ! i nie pyta 3 razy podczas jedzenia zupy, czy można już zabrać "miskę". Chcesz się napić wody do obiadokolacji ? a proszę bardzo 8 zł za małą buteleczkę kryniczanki. Nie masz ochoty zejść na "wspaniałą" obiadokolację - o nie ! dzwonią po pokojach bo chcą wcześniej skończyć. Szok i niedowierzanie - 4 gwiazdki ?. Moja sugestia: zróbcie sobie wycieczkę naprzeciwko do Małopolanki i zobaczcie jak powinna wyglądać obsługa kelnerska i jak powinny smakować posiłki - naprawdę warto !

Termin pobytu: grudzień 2019
1  Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano: 12 lutego 2020

Minusy:
Brak kawy z ekspresu na śniadanie ( kawa dodatkowo płatna ), jedynie za darmo jest jakaś rozwodniona kawa rozpuszczalna z podgrzewacza
Bus dowożący gości na stoki jedzie tylko w jedną strone ( powrót jest płatny, trzeba samemu dogadywać się z kierowcą ) . Ponadto jeśli ktoś chce jechać na Słotwiny , minimalna liczba osób musi wynosić 4 , żeby kierowca w ogóle przyjechał.
Brak podstawowych ( woda, kawa , herbata ) napoi do obiadokolacji. Taka informacja widnieje , ale ktoś tak jak my może pomyśleć o napojach alkoholowych lub świeżo wyciskanych sokach , a nie o zwykłej wodzie , którą można nabyć jedynie odpłatnie.
Bardzo zimna woda w jacuzzi oraz basenie.
Brak czajnika w pokoju.
Ubogi wybór jedzenia na obiadokolacje.
Brak jakiejkolwiek sałatki na śniadanie ( ogórek i pomidor to nie sałatka).

Ogólnie za tą cenę jestem bardzo rozczarowany. Właściciel chyba nie był nigdy w hotelu 4* i nie wie jakie obecnie panują standardy. Czasy PRL-u już dawno mineły. Stanowczo nie polecam pobytu w tym hotelu.

Termin pobytu: luty 2020
2  Dziękujemy, mali1002