Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

PRZESTRZEGAM wszystkich potencjalnych klientów przed pseudo spa w tym obiekcie!
Podany czas zabiegów na twarz jest wielką ściemą!
Otóż miałam miec wykonane dwa zabiegi podczas 1 wizyty Czas pierwszego- jak podaje informacja hotelu to ok.60 min, a drugiego to ok.20 min Ja natomiast w gabinecie byłam zaledwie 30 min /z wejściem, wyjściem i zaplatą/! Za cenę regularną oczywiście!
Po zgłoszeniu swoich uwag, zostałam potraktowana lekceważąco przez panią ''kierownik spa'', która w dziwny sposób próbowała przekonać mnie, że właśnie tak to powinno wyglądać Po kolejnych moich zastrzeżeniach nie raczyła skontaktowac się ze mną..
Powinnam ta sytuację zgłosić do dyrekcji hotelu, ale szkoda mojego cennego czasu na dalszą, bezsensowną wymianę zdań..
Żadne tego typu profesjonalne miejsce nie pozwoliłoby sobie na takie potraktowanie gościa W tym liczy się tylko pieniądz, a nie satysfakcja odwiedzającego. Gdybym wiedziała jak bedzie wyglądać moja wizyta, nigdy nie zdecydowałabym się na zabieg w tym obiekcie.
Szkoda czasu i pieniedzy! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Jeżeli chodzi o sam hotel ,to jest poprawa.Opieka personelu i zaangażowanie jest jeszcze lepsze niż było i jest TOP.Bylismy w tym hotelu kilka lat temu ,no i teraz dla porównania.
Trochę trudno znaleść do strefy basenu i trochę dziwna jest polityka hotelu ,że przyjmuje się pieski do 10 kg?!A od ilu kg zaczyna i kończy się pies?
Bolączką tego hotelu była i jest restauracja.Dlaczego? A dlatego że;
- Na śniadaniu brakuje np. zwykłych płatków owsianych, a alternatywy to tylko pełno słodkich i niezdrowych cukrowych płatków pomimo ,że w hotelu nie ma dzieci.
- obsługa jest bardzo niedoświadczona i przychodzi i pyta się o to samo kilka razy.
- przy kolacjach muzyka i rytm dyskoteki zagłusza salę restauracyjną, a ludzie odwiedzający dyskotekę przechodzą przez i miedzy stolikami.
- przy płatności aparatura restauracji nie działa i kelnerzy muszą biegać do recepcji o potwierdzenie zapłaty.
Natomiast jedzenie w restauracji hotelowej to naprawdę kulinarna przyjemność i naprawdę polecam.
Ale Pan Grzegorz , jak i personel hotelowy oraz ekipa sprzątająca to rzeczywiście perły hotelu.

1  Dziękujemy, Gregor W
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel w dobrej lokalizacji, z ładnymi widokami, duży basen i jaccuzzi, malutkie sauny, pokój na 3 osoby mały, chociaż ładnie urządzony. Zawiodły posiłki:- śniadania do godz. 10, a o 9.30 już wszystko zjedzone i nikt nic nie dokłada, najgorszy jednak obiad, który miał być do 18.30, a o 18 nawet resztek nie było, pustki kompletne. Kelner nie zareagował, nie było nic do zjedzenia. Zgłosiliśmy w recepcji, bez żadnego skutku. Następnym razem pojedziemy do Mercure, Ireny Eris albo Czarnego Potoku.

2  Dziękujemy, Grzegorz Z
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Jak na hotel 4 * , za tą cenę -bark dostępu do innych stacji telewizji - uważam za lekceważenie gości .
Śniadania bardzo oszczędnie podane , obsługa niezbyt energicznie uzupełnia puste półmiski lub deski serów.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w świetnej lokalizacji, łatwo dojechać, jednocześnie bezpośrednio z niego wychodzimy na główny deptak w Krynicy, a w 3 min dotrzemy do dolnej stacji kolejki na Górę Parkową.
Pokoje czyste, wygodne łóżka.
Rozbudowana część spa, spory basen.
Niezaprzeczalnie atutem hotelu są ludzie - bardzo profesjonalnie, a jednocześnie miło, z uśmiechem i wychodząc na przeciw oczekiwaniom.
Na pewno wrócę.

Termin pobytu: maj 2019