Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Niesamowity klimat Willi Małopolanka przyciąga. Wracam do Kawiarni ilekroć jestem w Krynicy. Wspaniała kawa, ciasta, przkąski. Jedyne w swoim rodzaju białe (!!!) grzane wino. Muzyka na żywo. Klimat niedootworzenia. Do tego idealna lokalizacja przy samym deptaku. Czy można chcieć czegoś więcej?

Dziękujemy, marta_deni
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik recepcji, Pensjonat MałopolankaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Marto, Dziękujemy za ciepłe słowa. Dokładamy wszelkich starań, żeby wychodzić naprzeciw
Państwa oczekiwaniom i jest nam miło, że nam się udaje. Serdecznie zapraszamy ponownie na przepyszną kawę i ciastko, muzykę na żywo i białe grzane wino. Pozdrawiamy i do zobaczenia, Zespół Pensjonatu Małopolanka

Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Nasz urlop to bylo cos wspanialego wszystko na najwyszym poziomie mila obsluga jedzenie bardzo dobre pozdrawiamy pania kelnerke od cytrynki jeszcze raz przepraszamy z pozdrowieniami Rodzina Wojnarowicz i do rychlego zobaczenia

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Renata M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik recepcji, Pensjonat MałopolankaOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2019

Szanowni Państwo, miłe słowa od naszych gości, to coś, co pozwala nam się rozwijać i daje energię do działania! Dziękujemy i zapraszamy ponownie. Mamy nadzieję, że kolejny urlop będzie równie udany. Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Pensjonatu Małopolanka

Zrecenzowano: 29 maja 2019

Polecam, świetna obsługa świetna kuchnia i kremówka, miło czysto i w samym centrum Krynicy przy głównym deptaku. Duży parking i dużo miłych wrażeń :). Warto wybrać się do Małopolanki na błogi relaks. Polecam!

Termin pobytu: marzec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Escape40586896425
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Pensjonat MałopolankaOdpowiedź udzielona 5 czerwca 2019

Szanowni Państwo, dziękujemy za pobyt w naszym pensjonacie oraz dodaną opinię. Cieszymy się bardzo, że czas spędzony w Małopolance okazał się błogim relaksem :) Ogromnie dziękujemy za wszystkie superlatywy i zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Pensjonatu Małopolanka.

Zrecenzowano: 28 maja 2019

Hotel naprawdę bardzo przyjemny z niesamowita obsługa na bardzo wysokim poziomie oraz kuchnia dla smakoszy z dobrym doborem wina i deserami dla każdego kto docenia trochę cukru. Jedyny mankament to łóżko i niezbyt komfortowy materac

Wskazówka dotycząca pokoi: Materac w łóżku zdecydowanie za miękki i wymaga wymiany
Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, KubaMadej

Szanowny Panie Jakubie, Dziękujemy za opinię, wysoką ocenę oraz Pana uwagi. Miłe słowa od naszych gości, to coś, co pozwala nam się rozwijać i daje energię do działania! Zapewniamy, iż wszelkie sugestie odnośnie
poprawy komfortu obiecujemy wziąć pod uwagę.Będzie nam miło gościć Pana ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Pensjonatu Małopolanka

Zrecenzowano: 3 marca 2019

Zaskakujaco mila i pomocna obsluga. Przepiekny wystroj, czyste i wygodne pokoje. Swietna sauna, ale brak informacji o koniecznosci rezerwacji. Swietnej jakosci kawa i pyszne desery w kawiarni. Bogaty bufuet sniadaniowy, Szkoda, ze przy sniadanich przeszkadzaly biegajace miedzy stolikami dzieci, ktore dodatkowo donosnie krzyczaly, a rodzice nie poczuwali sie ich uspokoic. Wieczorami w kawiarni odbywaja sie glosne koncerty, ktore moga przeszkadzac gosciom. Warto, aby obsluga posiadala aktualne informacje na temat kursowania ski-busow.

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, Jakub S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MalopolankaSpa, Kierownik, Pensjonat MałopolankaOdpowiedź udzielona 9 marca 2019

Szanowny Panie Jakubie, dziękujemy za pobyt w pensjonacie Małopolanka & Spa oraz dodaną opinię. Bardzo nam miło czytać pochlebne słowa skierowane do naszego personelu jak i dotyczące kawiarni :) Chcemy stale się udoskonalać by sprostać wymaganiom wszystkich Gości dlatego dziękujemy za wszelkie sugestie, które są dla nas bardzo cenne. Za niedogodności jakich doświadczył Pan podczas pobytu bardzo przepraszamy. Mamy nadzieję, że przy kolejnym pobycie w Krynicy - Zdroju wybierze Pan ponownie nasz obiekt :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Pensjonatu Małopolanka.