“Dla "wysublimowanych smakoszy"”
Restauracja Koncertowa — recenzja

Restauracja Koncertowa
Nr 1 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Kuchnie: Polska, Współczesna
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja jest czynna w godzinach od 12:00 do 22:00 zgodnie z potwierdzonymi rezerwacjami. Rezerwacje są obowiązkowe.
Zrecenzowano 5 września 2019

Byłem bardzo zadowolony. Lokal umiejscowiony na uboczu, ładnie wkomponowany w otoczenie. Wystrój elegancki, z elementami góralskimi. Karta bardzo krótka, posiłki opisane głównymi składnikami. Niestety, jak w większości polskich restauracji szef kuchni lubuje się w posiłkach mięsnych, więc dla wegetarian zostają tylko pierogi - to wg mnie jest najsłabsza strona lokalu. Dania wyraziste, przygotowane z kunsztem. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. W okresie Forum Ekonomicznego jest tam drogo.

Dziękujemy, Proto71
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Darek_Kot, Właściciel, Restauracja KoncertowaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Coś chyba się Panu pomyliło, gdyż:

- restauracja nie oferuje pierogów od 7 lat
- drogo jest przez cały rok a nie tylko w czasie Forum Ekonomicznego
- nie mamy "góralskiego" wystroju a staramy się nawiązywać do klimatu przedwojennej Krynicy

Może więc gościł Pan w innej restauracji? Bo pierogów na pewno Pan u nas nie zjadł i góralskich elementów nie znalazł. Zgadza się jedynie, że Koncertowa to "mięsna" restauracja. Jednak można się tego dowiedzieć przeglądając nasze przykładowe menu (ani jednej pozycji wege) lub pytając przy okazji rezerwacji.. i w tej sytuacji dziwi mnie ten Pana minus, bo równie dobrze mógłby Pan wybrać się do "steak house" i krytykować mały wybór wegańskich sałatek.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położna na uboczu u skraju pięknego parku. Wieczorny widok z okna niesamowity. Samo wejście do restauracji sprawia, ze człowiek ma wrażenie dostania się we wewnętrzny krąg ( trzeba zadzwonić do drzwi). Smaki niesamowite, klimat również. Każdy traktowany jest wyjątkowo. Konieczne są rezerwacje.

Dziękujemy, monikaw959
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zarezerwować stolik a sobie 3h na magiczne chwile.
Przemiła obsługa
Jedzenie?
Nietuzinkowe, dopracowane, pyszne!
Jedliśmy:
Na przystawkę:
Rydze na maśle podane na niezwykłym talerzu :)
I tatara - przyprawionego fantastycznie
Dania główne:
Jagnięcina z kaszotto borowikowym - doskonale połączenie i kremowa konsystencja
Golonkę która rozpływała się w ustach
Ponieważ oprócz zamówionych potraw dostawaliśmy czekadełka i przerywniki to niestety deser zamówiliśmy jeden dla dwojga :)
Na zakończenie przyniesiono nam niezwykły i pyszny spektakl z mini deserków i azotu
Jeśli planujesz pobyt w okolicach Krynicy koniecznie zaplanuj odwiedzenie tego miejsca

Dziękujemy, gabys125
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam wizytę w tej restauracji, to prawdziwa uczta smaków. Każdy z gości jest tu traktowany jak " gość specjalny". Dania są przygotowane i podane w fantastyczny sposób, smakują niesamowicie :) każdy smakosz musi odwiedzić to miejsce, nie zapomnijcie o rezerwacji;)

Dziękujemy, annasQ5416OE
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

A jak ceny np za dobry obiad?
Chciałbym się wybrać ze znajomymi i na jaki koszt mniej więcej mam się przygotować ?

28  Dziękujemy, MariuszMz

Restauracja Koncertowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Koncertowa? Podziel się wrażeniami!