“Regionalna gospoda przy głównej ulicy”

Karczma u Walusia - Waluś
Nr 19 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Położenie w ww. miejscu może być mylne. Duża konkurencja dookoła, centrum miasta - ot wydawałoby się jeszcze jedna regioknajpka. Po wejściu otacza dobry, pomysłowy, regionalny wystrój. Jedzenie świetne, obfite i godne polecenia. Nawet zapiekanki warto spróbować, robią ją pomysłowo na cieście do pizzy. Praca obsługi dopełnia tylko tą b. dobrą opinię.

Dziękujemy, Jerzy J

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy rodziną, obsługa bardzo miła ale z jedzeniem połowa trafiła a połowa nie. Odradzam sałatkę z oscypkami i gruszkami.
Wielu turystów wchodzi do tej restauracji bo akurat przechodzili obok, jest ona w dobrym miejscu. Raczej jednorazowe odwiedziny.

Dziękujemy, lukasz82a
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Dobre jedzenie. Kwaśnica palce lizać a mój niejadek wciągnął cały wielki kotlet bez mrugnięcia. Muzyka góralska sobie leci apetyt rośnie bo poczekać pół godziny trzeba. Urzekło mnie że rurki papierowe do napojów mają. To pierwsze miejsce w którym się z tym spotkałam. Super

1  Dziękujemy, Kama W
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy rodzinnie, córka zamówiła małą pizzę na cienkim cieście, ja ruskie pierogi, mąż sałatkę z oscypkiem i gruszką, a mama karkówkę z grilla, do tego 2 karafki wina i herbata. Dostałam 10 ogromnych pierogów, mąż michę sałatki, mama karczek na cały talerz, pizza 28 xm na 4 kawałki. Wszystko smaczne ale nie do przejedzenia. Koszt za całość 115 zł.

Dziękujemy, 119agnieszkaj
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Omijać szerokim łukiem. Chciałam zjeść obiad- danie z karty: policzki wołowe gotowane z chrzanem, tłuczonymi ziemniakami i buraczkiem. Ziemniaki z głąbami, buraczki zimne a mięso twarde tak że nie pomógł ani nóż ani widelec. Poproszona kucharka wcale nie była speszona. Na pytanie czy takie policzki gotuje sobie w domu i czy jej nie jest wstyd coś takiego podawać gościowi tylko zaproponowała za kolejne 30 minut podanie po raz drugi takiej porcji, a ona jest zdziwiona tym, że mi nie smakuje bo przecież wszystkim innym smakowało. Na pytanie jak można podać tak twarde policzki odpowiedziała, że przecież ona tego jadła to skąd mogła wiedzieć że to twarde. Na pytanie jak to możliwe, że osoba która kroiła plastry mięsa wydała tak twarde mięso chyba już niczego nie odpowiedziała. Ostatecznie za obiad nie zapłaciłam, straciłam godzinę czasu, wyszłam głodna i wściekła

Dziękujemy, policzki

Karczma u Walusia - Waluś — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Walusia - Waluś? Podziel się wrażeniami!