“najlepsi kelnerzy pod słońcem”
Oberza Swojskie Jadlo — recenzja

Oberza Swojskie Jadlo
Nr 10 wśród 48 Restauracje (Krynica-Zdroj)

Jedzenie jak jedzenie - dobre. Trochę dań lokalnych, trochę "tradycyjnej" pizzy. Natomiast to co mi się najbardziej podobało to obsługa. Prowadzę biznes i za takich ludzi dałbym dużo. Wiedzą kiedy podejść, wiedzą co zaproponować, potrafią zachęcić do dodatkowych zamówień. Szef powinien ich bardzo szanować....

Dziękujemy, mkkolsztyn

Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo nie lubię wszelkiego rodzaju punktów gastronomicznych, które tylko poza sezonem lub na samym początku istnienia dobrze karmią, wyrabiają sobie renomę, a potem zaczynają oszczędzać na klientach.
Kilka lat temu, w okresie zimowym przez około tydzień stołowaliśmy się w Oberży prawie codziennie i pamiętam, że wszystko było bardzo dobre i ciągle wracaliśmy spróbować czegoś nowego.
Niestety to co pokazali w czasie naszego powrotu z długiego sierpniowego weekendu bardzo mnie rozczarowało.
Strasznie dużo ludzi - kelnerzy w ogóle nie dawali sobie rady, było ich 3 i zamiast podzielić stoliki tak, żeby każdy zajmował się kilkoma to wszyscy obsługiwali wszystkich, robiąc zamieszanie - myląc zamówienia i rachunki, dopytując ludzi kto co zamawiał czy już dostali to co mieli, czego brakuje itp.
Kelnerzy poinformowali o długim czasie oczekiwania - około 50 min. Jednak najbardziej zdziwiło mnie to, że pizza była wcześniej niż rosół czy pierogi.
Zamówiłam pierogi z mięsem 10 szt. Myślałam, że nie dam rady zjeść takiej porcji, ale się myliłam, bo na talerzu dostałam trochę przerośnięte uszka, płaskie jak kartka papieru, praktycznie bez farszu i smaku... Żenada...
Mój partner zamówił Placek po Chłopsku, gdzie same placki ocenił pozytywnie ale resztę "bez szału".
Wiemy jak tam karmili poza sezonem i jakie było to dobre. To co pokazali teraz to typowe chapanie pieniędzy.
Nie polecam!

2  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

W Oberży stołujemy się za każdym razem kiedy odwiedzamy Krynice lub okolice już od dobrych paru ( z 8 będzie) lat. W tym roku udało się nam podskoczyć na obiad w długi weekend sierpniowy, wiadomo ludzi od groma wszędzie także i w Oberży. Zamówiliśmy pizzę, pierogi ( jagnięcina, szpinak) oraz rosołek. Dania po prostu smaczne, dosyć długi czas oczekiwania na zamówienie, spowodowany pełnym obłożeniem, o czym zostaliśmy uprzedzeni. Stała obsługa restauracji oczywiście na 5 co do reszty "lekkie nieogarnięcie". Ogólnie obiad zaliczamy do udanych, jednak z lekkim niedosytem ponieważ wcześniejsze wizyty wspominamy znacznie smaczniej i przyjemniej. Wrócimy za rok :) oby było lepiej nie gorzej.

Dziękujemy, P_Kajzerka
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Placek bardzo dobry, obsługa profesjonalna. Niestety pierogi (szczególnie te z kapustą) rozgotowane. Cenowo jak to w Krynicy więc nie ma co narzekać.

Dziękujemy, 660grb
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Polskie i góralskie dania bardzo smaczne, domowej roboty, pierogi z rydzami, gulasz z baraniną, zupy. Pizza itp. są tam kompletnie niepotrzebne, restauracja jest ciekawa w środku, karmi się i obsługuje klienta bardzo dobrze.

Dziękujemy, EvaKxx

Oberza Swojskie Jadlo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krynica-Zdroj, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Oberza Swojskie Jadlo? Podziel się wrażeniami!