Zrecenzowano: 6 września 2019

Bardzo czysto, miło. Świetna opieka nad dziećmi, przeróżne atrakcje. Zbyt wyrafinowane i drogie menu w restauracji, ale obsługa i zaplecze bez zarzutów. Polecam. W restauracji kawałek dalej należącej do kompleksu już ceny normalne i menu też.

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoki, kameralnie z każdego miejsca
Dziękujemy, Anna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, General Manager, Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica ZdrójOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowna Pani Anno,

Bardzo dziękujemy za pobyt w naszym hotelu oraz podzielenie się swoimi wrażeniami. Miło nam, iż doceniła Pani nasze wakacyjne oraz weekendowe animacje, dostępne usługi oraz jakość wykonywanej przez nasz zespół pracy. Cieszymy się, iż z naszej różnorodnej oferty gastronomicznej udało się Pani znaleźć coś dla siebie. W weekendy oferujemy również smaki kuchni tajskiej, do której zapraszamy Panią serdecznie!

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Hotelu gościliśmy po raz drugi i z pewnością nie ostatni. Po raz kolejny wyjechaliśmy usatysfakcjonowani w 100%. Piękne, przestronne i czyste pokoje, przepyszne jedzenie, czysty basen i wreszcie fantastyczne animacje dla dzieci, dzięki którym również rodzice i dziadkowie mogli znaleźć chwilę dla siebie :-) Polecam zwłaszcza dla osób szukających wytchnienia z dala od zgiełku i rodzinom z dziećmi. Przemiłe, profesjonalne i ciepłe Panie animatorki sprawiały, że dzieciaki w każdej wolnej chwili biegły na salę zabaw. Świetne były również dodatkowe atrakcje, takie jak gotowanie z Szefem kuchni, Robotyka, czy wieczór z grami planszowymi.

Dziękujemy, DorotaPK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, General Manager, Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica ZdrójOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Szanowna Pani Doroto,

Dziękujemy za wizytę w naszym hotelu i pozostawienie opinii po pobycie. Opinii, która utwierdza nas w przekonaniu, iż zadowolone dziecko to zadowolony rodzic i nadaje sens naszym działaniom. W każdy weekend, święta, ferie oraz wakacje staramy się zorganizować ciekawe animacje dla dzieci i dorosłych. Nasze animatorki to osoby naprawdę lubiące dzieci, często po lub w trakcie studiów pedagogicznych.
Dodatkowe wymienione przez Panią usługi doskonale uzupełniają prawdziwy wypoczynek.

Raz jeszcze dziękuję za miłe słowa i zapraszam ponownie.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Odwiedzam hotele Ireny Eris po raz piąty. Moje powroty tam, świadczą o tym jak bardzo lubię te miejsca. Jednak tym razem, ku mojemu zdziwieniu miałam gdzieś obok sąsiada, który palił na balkonie . Dym papierosowy wdzierał się do naszego pokoju o różnych porach.Bardzo miła obsługa recepcji niewiele mogła na to poradzić. Cóż, popielniczki na balkonach są dla palaczy przyzwoleniem. Mam nadzieję, że moje uwagi pozwolą rozwiązać ten problem. Clou pobytu były zajęcia taneczne z ćwiczeniami. Bawiłyśmy się świetnie.

Dziękujemy, iseva_p

Szanowna Pani Izabelo,

Dziękujemy za ponowny wybór naszego hotelu oraz swoje spostrzeżenie na temat palenia. Każdy głos i opinia naszych gości jest dla nas ważna.
W naszym hotelu istnieje miejsce dedykowane osobom palącym, które znajduje się na parterze obok baru, o czym informujemy gości. Mimo, iż odsetek palaczy w naszym kraju systematycznie się zmniejsza, mamy wciąż sporo Gości palących, dla których zapewne przestrzeń i widok z balkonów to idealne miejsce do relaksu i 'dymka'. Z naszego doświadczenia wiemy, że likwidacja popielniczek spowoduje zaśmiecenie rzucanymi wokół niedopałkami, nie zmieni przyzwyczajeń naszych gości. Zdecydowaliśmy się po prostu na mniejsze zło.

Jeśli sąsiedztwo osoby palącej powoduje dyskomfort i zostanie to odpowiednio wcześnie zgłoszone istnieje szansa na zmianę pokoju - proszę o tym pamiętać.

Mam nadzieję, że lokalizacja naszego hotelu, kuchnia, strefa SPA oraz pozostałe atrakcje sprawią, iż odwiedzi nas Pani ponownie.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Pokoje były baaardzo czyste, codzienne sprzątane, wymiana ręczników itd.
Kultura pracowników oraz pomoc z ich strony 11/10
W hotelu panuje magiczny spokój i ta muzyka grająca klimatycznie w większej części obiektu.
Widoki przepiękne
Polecam, jeśli będę wybierał się kiedykolwiek w tamte strony wrócę do tego hotelu.

Dziękujemy, Sidney96

Szanowny Panie,

Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu oraz miłe słowa na temat wykonywanej przez nasz zespół pracy. Wyjątkowe położenie oraz atmosfera dopełnione przez odpowiednio dobranych pracowników tworzą to miejsce. Fantastycznie, że i Pan do docenia. Dziękuję w imieniu całego zespołu.

Do ponownego zobaczenia!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Miejsce dla ludzi ceniących sobie luksus , ciszę i profesjonalny serwis przez duże P.
Polożenie hoteli Dr Ireny Eris jest w wyszukanych miejscach z dala od zgielku i codzienności
Wielkie Dziękuje za taką formę wypoczynku
Sławomir z Gdanska

Dziękujemy, PrezeszGdanska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, General Manager, Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica ZdrójOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowny Panie Sławomirze,

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinie o naszych hotelach. Satysfakcja naszych gości to cel naszych działań. Dzięki takim opiniom nie ustajemy w dążeniu do ulepszania naszej oferty. Było nam bardzo miło Pana gościć. Zapraszamy ponownie do jednego z naszych hoteli.