Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Pokoje były baaardzo czyste, codzienne sprzątane, wymiana ręczników itd.
Kultura pracowników oraz pomoc z ich strony 11/10
W hotelu panuje magiczny spokój i ta muzyka grająca klimatycznie w większej części obiektu.
Widoki przepiękne
Polecam, jeśli będę wybierał się kiedykolwiek w tamte strony wrócę do tego hotelu.

Dziękujemy, Sidney96
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, General Manager, Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica ZdrójOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Szanowny Panie,

Dziękujemy za pobyt w naszym hotelu oraz miłe słowa na temat wykonywanej przez nasz zespół pracy. Wyjątkowe położenie oraz atmosfera dopełnione przez odpowiednio dobranych pracowników tworzą to miejsce. Fantastycznie, że i Pan do docenia. Dziękuję w imieniu całego zespołu.

Do ponownego zobaczenia!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Miejsce dla ludzi ceniących sobie luksus , ciszę i profesjonalny serwis przez duże P.
Polożenie hoteli Dr Ireny Eris jest w wyszukanych miejscach z dala od zgielku i codzienności
Wielkie Dziękuje za taką formę wypoczynku
Sławomir z Gdanska

Dziękujemy, PrezeszGdanska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, General Manager, Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica ZdrójOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowny Panie Sławomirze,

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinie o naszych hotelach. Satysfakcja naszych gości to cel naszych działań. Dzięki takim opiniom nie ustajemy w dążeniu do ulepszania naszej oferty. Było nam bardzo miło Pana gościć. Zapraszamy ponownie do jednego z naszych hoteli.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Z okazji 20 rocznicy ślubu pozwoliliśmy sobie na odrobine luksusu ;-) Dłuuugi weekend w SPA.
Hotel przepięknie położony. Przytulny pomimo 100 % obłożenia.
Przemiła obsługa, zawsze chętna do pomocy i uśmiechnięta.
Pokój cichy, wygodny i świetnie wyposażony.
Strefa SPA pomimo wielu gości (również z dziećmi) zapewnia możliwość odpoczynku po wędrówkach górskich.
My nie korzystaliśmy, jednak hotel miał do zaoferowania olbrzymi wybór atrakcji i aktywności. Dla każdego coś miłego.
No i najważniejsze - wspaniałe jedzenie w dużym urozmaiceniu. Trudno było się nie przejeść ;-)
Malutki minusik za wąskie i mało wygodne miejsca parkingowe. Jednak ze znalezieniem miejsca nigdy nie było problemu.
To była nasza trzecia wizyta. Pierwsza bez dzieci. Ale te z dziećmi też były perfekcyjne.
Polecamy! Czasami warto zaszaleć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na Jaworzynę Krynicka polecamy szczególnie gorąco.
Dziękujemy, Mea_Max_C

Szanowni Państwo,

Bardzo nam miło, iż zdecydowali się Państwo spędzić rocznicę swojego ślubu w naszym hotelu. Cieszymy się, że udało się Państwu wyśmienicie wypocząć blisko natury, korzystając z uroków Centrum SPA oraz wyjątkowej kuchni Janusza Myjaka. Dziękujemy za miłe słowa pod naszym adresem, przynoszą one satysfakcję z dobrze wykonanej pracy i motywują do ciągłego doskonalenia naszych atrakcji. Położenie hotelu narzuca wielkość miejsc parkingowych. Do dyspozycji gości posiadamy parking podziemny oddalony ok 250m od hotelu. Nasza obsługa pomaga w odprowadzaniu samochodów do i z garażu.
Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Jeśli dla kogoś przyjemny zapach ma znaczenie to uprzejmie polecam. Hotele Ireny Eris są po prostu pachnące i tym zawsze powinny się wyróżniać. Ładna strefa basenowa i spa. Bardzo miła i dyskretna obsługa.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament 502 komfortem, powierzchnią i widokiem godny polecenia.
Dziękujemy, dariusz825
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech_Sporek, Dyrektor generalny, Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica ZdrójOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Szanowny Panie Dariuszu,

Dziękujemy za wyjątkową opinię i zwrócenie uwagi na przyjemną ulotność unoszącą się w naszych pokojach i korytarzach.
Zadowolenie naszych gości to dla nas nadrzędny cel, największa nagroda i motywacja.

Zapraszamy Pana ponownie!

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Świetne miejsce do relaksu i naładowania akumulatorów ,wspaniała kuchnia z przepysznymi posiłkami, przemiła i kompetentna obsługa ,cisza, spokój ,idealna lokalizacja, widoki z okien zapieraja dech w piersiach

Dziękujemy, Teresa K

Szanowna Pani Tereso,

Dziękujemy za miłe słowa pod naszym adresem oraz obecność pod naszym dachem. Cieszymy się, iż nasze położenie przyczyniło się do udanego wypoczynku a obsługa i oferta naszych restauracji dopełniła poczucia radości i satysfakcji. Staramy się od ponad dwudziestu lat utrzymywać wysoki poziom wszystkich usług i sprawiać, aby każdy gość wyjeżdżał od nas w błogim rozleniwieniu i zadowoleniu. I to nam się udaje.
Do zobaczenia ponownie!