Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel jak na standardy 3,5 lub nawet 4gwiazdkowe jak to podane było na niektórych portalach bardzo słaby. Wręcz zastanawiające jest to, jak to możliwe, by miał tyle gwiazdek, ile podaje. Bo niby za co? Nie wiem. Ale oto, co zastałam wraz z przyjaciółkami na miejscu : czarny grzyb na ścianie w siłowni w której ewidentnie brak odpowiedniej wentylacji (sprzęty stare jak świat, wszystko niechlujne), obdrapane z tynku w kilku miejscach ściany w pokoju, pozaczepiana i pozachlapywana wykładzina w pokoju, nieodmalowane ściany z plamami, łóżko dwuosobowe to dosłownie dwa oddzielne materace położone i rozsuwające się z czegoś w rodzaju podstawy, na której leżały. Na tarasie kafelki dziurawe, brak kafelków... Wystrój hotelu bardzo przypominający PRL. Jedna z Pań z recepcji (brunetka) niesympatyczna w podejściu do klientów. Posiłki, zwłaszcza śniadania i kolacje monotonne mimo wyłożenia w formie bufetu, złożone z najtańszych możliwych produktów, brak ciemnego chleba, co wydaje się wręcz dziwne, przy tym co spotyka się już we wszystkich innych hotelach. Obiady też nie zachwycające, tłuste panierki na rybach, podane wszystko ledwo ciepłe i mdłe. Obsługa albo nie dokładała produktów jak już się kończyły albo po prostu tłumaczyła, że już nie będzie po wyłożeniu jednego podania na bufet...
Jedynymi plusami był widok z okna na piękne góry i naprawdę duża kabina prysznicowa w łazience oraz zadbany basen.
Hotel zupełnie niewarty pieniędzy, które trzeba w nim zostawić. Aż strach pomyśleć, że to ośrodek dla kuracjuszy sanatoryjnych przyjeżdżających na turnusy, a na miejscu grzyb na ścianach.
Nie polecam i odradzam.

Dziękujemy, Angelika246
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem oburzona, tym co zastałam w tym „hotelu”.

Jedyne plusy to ładny widok z okna, duża kabina prysznicowa i basen ( czynny wyłącznie do 21:00...)

Dostałyśmy pokój, który w ogóle nie pokrywał się ze zdjęciem na stronie, ściany w pokoju były brudne, odpadała farba i tynk, miałam wrażenie, ze przy moim łóżku był zamalowany farbą grzyb... Na dodatek w pokoju nie było lodówki, a poduszki były niewygodne i w kawałkach.
Siłownia brudna, ze starym sprzętem, a na ścianie był wielki grzyb! Skandal!!! Nawet nie skorzystałyśmy z jacuzzi, bo była awaria.
Jedzenie słabo, sam biały i na dodatek suchy, najtańszy chleb, coś okropnego! Ponadto jedzenie monotonne, jak się kończyło to obsługa dokładała je dopiero po długim czasie albo już wcale.
Taras z leżakami przy basenie porażka... syf i odpadające kafelki.
Jedna Pani na recepcji- szczupła brunetka niemiła i nie umie w ogóle mówić po angielsku, a przyjechało kilku zagranicznych gości. Do nas odezwała się tak: „ czegoś pani chce?”- kompletny brak profesjonalizmu i kultury osobistej.

Pobyt w tym miejscu absolutnie nie jest warty swojej ceny, na zdjęciach na stronie wygląda o wiele lepiej, ale tak naprawdę obiekt wymaga niezłego remontu. NIE POLECAM.

Dziękujemy, carolinemU977QV
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

hotel jest gorszy jak motel czy zwykla kwatera, wszystko jest w rozsypce, plytki , daszek , kanapy sie rozpadaja, po nocach huk skakania chyba dzieci , strop caly chodził. miejsce prl to malo powiedziane. skrot do miasta jest ale niebezpieczny, mozna nogi polamac, wiec lepiej chodzic doookola. ndziwie sie ze sanepid tam nie wszedl i nie zamknal obiektu, plytki z balkonow moga spasc komus na glowe. przez tydzien nikt nie oproznil popielniczek na tarasie na parterze, nikt nie sprzatnal papierkow, parapaety nie obrobione, pianka na wierzchu, pozostalosci z rozpoczetych remontow zostawione, kazdy ma to gdzies. Panie w recepcji mile, ale spuszczaly glowy jak ktos mial jakies zapytania niewygodne. uwaga: jakuzzi nieczynne tydzien nikt nie zamierza tego naprawic. malo tego oferta na booking cy travelist wyglada zupelnie inaczej, dla mnie to oszustwo.

pieczywo biale momentami nie swierze, zero goralskich przysmakow, obiadow nie jedlismy praktycznie , lepiej bylo jesc na miescie.

Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel położony wysoko na wzgórzu, więc codzienne ćwiczenie kondycji macie gratis. Posiłki-śniadania i kolacje w polskim stylu w formie szwedzkiego stołu, natomiast obiady serwowane-zupy bardzo wodniste, drugie dania bardzo średnie. Panie na stołówce pomocne, na stołach posprzątane. Pokoje czyste, ale cały budynek lata świetności ma już za sobą, wymagałby odświeżenia. Meble podniszczone. Bawialnia dla dzieci bardzo słaba, natomiast można pograć w bilard, czy ping-ponga. Z drugiej strony cena za pobyt z całodziennym wyżywieniem jest na tyle atrakcyjna, że warunki pobytu można uznać za adekwatne do ceny. Dlatego mocne 3/5. Przy wyższej cenie za pobyt, ocena byłaby niższa.

Dziękujemy, Basia R
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Panorama być może z zewnątrz odstraszy niektórych wyglądem ponieważ lata świetności ma dawno za sobą, ale nadrabia wspaniałą obsługą, miłymi i serdeczni pracownikami obiektu, smacznymi posiłkami i przepięknymi widokami zza okien. Pokoje odnowione, ładne, przestronne, korytarze również. Śniadania, kolacje w formie szwedzkiego stołu można zjeść na werandzie z pięknym widokiem.

Dziękujemy, GobinSz