Zapisz
Zaskoczenie

Pierwszy spojrzenie i duże zaskoczenie że coś mi to przypomina ( nie zdradzę ) jest starszy niż... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Krystianpo
Radzionków, Polska
Wakacyjnie

Na chwile można zatrzymać się by zobaczyć ten ciekawy architektonicznie most. Trochę jak Pradze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 lipca 2020
pawe_b636
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Przechadzając się starym rynkiem odruchowo skręciliśmy w dół i trafiliśmy na ten ciekawy obiekt z pomnikiem św.Jana a w dole można podziwiać odnogę Nysy Kłodzkiej

Dziękujemy, mblawat
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Myślę, że wielu osobom pierwsze wrażenie przypomina most Karola w Pradze. Warto wybrać się tam na spacer, choć most jest dość krótki.
Szkoda, że ogólmy efekt psują niezbyt zadbane kamienice.

1  Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Mała Praga, czyli miniatura mostu z Pragi :) Jeśli ktoś nie był na możcie Karola , a mial mozliwość być na moście w Klodzku to niech wie,że jest to jego namiastka :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, BognaKonkel
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Mały mostek. Jest to miniaturka mostu Karola w Pradze Czeskiej. Jest on przy samej starówce więc warto go zobaczyć.

Dziękujemy, GRZEGORZ M
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z ciekawszych miejsc do odwiedzenia w Kłodzku. Zaraz przt starym miescie. Most malutki, wg mieszkańców podobny do mostu Karola w Pradze..

Dziękujemy, 316dalilak