Mini Europa

Będąc w okolicy warto zobaczyć miniatury budowli z Europy. Budynki w przepięknym ogrodzie, który... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
PabloPawel1
Park miniatów i kwiatów

Niezwykłe miejsce. Miniatury budowli, które zachwycają i małych i dużych. Budynki zrobione z mega... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
natka74

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce dla małych i dużych, cudowny świat znanych budowli w minuaturze otoczone kolorowymi kwiatami i innymi roślinami. Obiekt zadbany i bardzo czysty polecam wszystkim to kolejna atrakcją w rejonie dolnośląskim którą warto zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 567mmm
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Olbrzymia ilość miniatur a wszystko wśród pięknych kwiatów i innych roślin. Można pozwiedzać ale również odpocząć w kafejkach i ciekawej atmosferze. Polecam.

1  Dziękujemy, Explore49827696431
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Jeśli planujesz wizytę z dzieckiem które ma ok 2 lata i jest równie żywiołowe jak moje - zastanów się dwa razy czy warto.
Odwiedziliśmy miejsce korzystając z okazji pobytu na weekend w Kłodzku, tylko z powodu braku innych planów, nie przyjechaliśmy specjalnie pod to miejsce z odległości wielu kilometrów. Może dlatego mój odbiór był troszkę inny. Ale po kolei - dojazd z miasta OK, niewielkie korki były raczej powodem centrum handlowego w niewielkiej odległości. Parking jest OK, po drugiej stronie ulicy ale to nie przeszkadza, to że jest płatny to też raczej standard. Sam park - budynek wejściowy robi dobre wrażenie, jest nowocześnie. Po wejściu do środka, opcja samodzielnego zwiedzania (bez przewodnika). Przeszliśmy kilka pierwszych atrakcji - widać że są chyba w budowie, np były koryta przypominające rzeki ale nie było wody;/
Same atrakcje początkowo dobre wrażenie natomiast mnie osobiście nie zaciekawiły a syn był zainteresowany jedynie wrzucaniem kamieni do fontanny. Po kolejnych kilku minutach znudzenie syna było juz widoczne, przejście w wózku przez większość atrakcji, kilka zdjęć.. i tak de facto po 40 min byłem po ostatniej atrakcji przy drzwiach wyjściowych. Nie kupowałem nic do jedzenia więc nie wiem jakie ceny ani jaki smak. Samo miejsce jest OK, polecam jeśli masz starsze (>5 lat) dziecko które będzie zaciekawione atrakcjami. Dla mnie były one monotonne, czasami nie dorobione, czasami już zniszczone, a syn, kwiaty i kamienie :)

Jako punkt dodatkowy przy zwiedzaniu okolicy ok, tylko nie w tej cenie...

Pozdrawiam,

Dziękujemy, Przemyslaw B
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Pomysł na atrakcję świetny, dojazd dla zmotoryzowanych - ok, dojscie na piechotę-ZERO pomysłu. Moze ktoś uwzgledni to, że piesi też tam chcą dojść cało, a nie przemykać przez ulice, gdy auta stoją na czerwonym świetle, a potem isc pseudopoboczem!

Dziękujemy, wrocek-love
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Mając porównanie do podobnych parków w innych miejscach Europy, mogę powiedzieć, że miejsce wygląda naprawdę dobrze, choć nie jest perfekcyjnie.
Plusy to spora powierzchnia, malownicze alejki, dużo zieleni (choć nie bardzo rozumiem koncepcji łączenia parku miniatur z wystawą kwiatów, ale ogólnie jest przyjemnie jak oka).
Minusy: część zabytków i makiet jest już podniszczona i widać, że nic się z tym nie robi, poza tym płatny parking (mimo, że spora część aut stoi w trawie) i cena jedzenia (26 zł za zestaw hamburger + frytki i napój jeszcze byłoby akceptowalne, ale jakość jedzenie pozostawia wiele do życzenia), poza tym niezbyt zadbane toalety.
Ogólne wrażenie jest jednak dobre, warto tam pojechać i jeśli komuś nie przeszkadzają takie detale, będzie bardzo zadowolony.
Jak na polskie warunki jest całkiem przyzwoicie.

Dziękujemy, Mateusz M