Kłodzko od piwnicy.

Zrecenzowano: 1 lipca 2019
kataryna707
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Ciekawy spacer pośród ciekawych scen z życia dawnego Kłodzka. Można zaczerpnąć troszkę historii i samemu poczuć się jakby się żyło w tamtych czasach.

Dziękujemy, Explore49827696431
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Podziemia dawnego Kłodzka. Przyjemna trasa, można zobaczyć jak było kiedys, jak żyli ludzie. Sala tortur wraz z eksponatami i opisami urządzeń do torur robi wrażenie. Ogólnie polecam. Czas zwiedzania około 20 minut.

Dziękujemy, ZwiedzamySzukamy
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna trasa w chlodzie. Można spokojnie samemu pozwiedzać własnym tempem i zobaczyć jak to wszystko kiedyś wyglądało pod kłodzkiem. Naprawdę warto tam zajrzeć.

Dziękujemy, 786aniap
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na pomysł zwiedzenia podziemi, gdy na zewnątrz temperatura przekraczała 32 stopnie i był to najlepszy pomysł! Bardzo klimatyczna trasa, bardzo mroczna (najgorsze są manekiny). Można się dowiedzieć wielu ciekawostek o mieście, szczególnie o katach i karach śmierci oraz o genezie piwnic. Myślę jednak, że miejsce głównie przeznaczone dla starszych odbiorców - nie ma atrakcji dla dzieci i na pewno będą się nudzić.

1  Dziękujemy, kataryna707
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Wybraliśmy się z 4 latkiem. Możliwe, że nasz błąd. Same tunele ciekawe, możliwość zobaczenia kawałka podziemnego życia mieszkańców lat minionych cenna. Jednak multimedia częściowo niesprawne, wejście jest od wyjścia czyli "wstęp" oglądamy/wysłuchujemy na końcu co całkowicie mija się z celem i jest po prostu głupie. (nie da się tego przenieść?- wątpię). Fragment z więzieniem mocno sugestywny, straszny (odgłosy) nasze dziecko choć odważne wystraszyło się i prosiło aby uciekać. Możliwe, że zwiedzanie z przewodnikiem było by dużo ciekawsze, bez niestety to rajd po piwnicach. Atrakcja w sumie taka sobie. Warto wejść w labirynty w Twierdzy niż tu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, wredna_gl