Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Byliśmy szczęśliwcami przy rezerwacji pokoju z dnia na dzień (prawie niemożliwe...). Miejscowość i otoczenie zapewnia naprawdę wypoczynek w ciszy i komforcie. Personel profesjonalnie przygotowany do obsługi i spełniania życzeń gości. Kuchnia i posiłki wysmienite. Śniadania znakomite i różnorodne. Obiekt zasłużył w pełni na dłuższy repley pobytowo-wypoczynkowy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie poznałem preferencji.
Dziękujemy, Józef C
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Miejsce niesamowite, klimatyczne, ale nie dla każdego. To miejsce dla osób szukających spokoju i ciszy, kameralne. Pałac przepiękny, pieknie odrestaurowany. Pokój duży, przestronny, niesamowicie czysto. Fajny pomysł z distepem przez 24 godziny kawy, herbaty i wody. Bardzo dobre jedzenie, pyyyyszny torcik bezowy. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Betelgeza S
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze i ogród. Obsługa wspaniała. Produkty z własnego ogrodu. Jeleń był za słony dlatego nie daje 5, ale pierogi i zupa krem wspaniałe. Warto przyjechać nawet dla samej atmosfery tego bajkowego zakątka.

Dziękujemy, 612martynal
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel i teren wokół niego piękny. Wnętrza i pokoje luksusowo urządzone. Wspaniała kuchnia i bardzo miły i pomocny personel. Ciekawym pomysłem jest całodobowa możliwość zrobienia sobie kawy, herbaty. Dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Dariusz K
Zrecenzowano: 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zajechać będąc w pobliżu i skosztować odrobiny nieba na talerzu. Legendarna beza - delikatna, a zarazem kremowa z musem z pałacowych owoców. Drugi zamówiony deser - wariacja szarlotki czyli jabłuszka pod kruszonką. Siedząc na tarasie można rozkoszować się widokiem przebytych okolicznych szlaków popijając regionalne piwo. No chyba, że jesteś kierowcą.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, rud643