“Gorąco polecam”
Daria Pizzeria — recenzja

Daria Pizzeria
Zamów online
Nr 11 wśród 29 Restauracje (Kłodzko)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłem tak pysznej pizzy. Do tego fajna obsługa i pyszne chłodne piwko. Warto i bardzo polecam.

Dziękujemy, Tomasz K

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja przy rynku. Obsługa przyjazna. Dania włoskie (pizza, pasta), duże sałatki, dania mięsne, hamburgery. Przyzwoicie.

Dziękujemy, 413tomasza
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Będąc w Kłodzku wstąpiliśmy na kolację. Dzieci były głodne wiec na szybko zamówiliśmy im pizze, po ok 10 minutach domówiliśmy resztę. Pomijam fakt że z napojów nie wszystko co było w karcie było dostępne(np brak coca-coli 0,5l...). Kelner przyniósł talerze i pierwszy zonk - wszystkie brudne, i to ewidentnie. Jeden to był cały brudny z sosu pomidorowego z poprzedniego dania. Talerze były jeszcze gorące, więc pewnie tylko spłukane i do wyparzarki... oczywiście talerze wymieniono, przepraszano itp...
W normalnej pizzerii/restauracji pizza jest najszybciej podawanym daniem, a tu po ok 20 minutach otrzymaliśmy pozostałe dania, a pizzy jak nie było tak nie było.
Pizza pojawiła się po ok 50 minutach. W między czasie kierowca wywiózł cała torbę pizz na dowóz... Widać że w kuchni się śpieszyli bo pizza okazała się niedopieczona.
I jeszcze jedna sprawa. W ogródku można palić. Ja wiem że jest luka w prawie w tym temacie ale większość szanujących się lokali wprowadza zakaz palenia.
Podsumowując - jedzenie w miarę ok, ale reszta tragedia. Obsługa nie poinformowała nas o tak długim czasie oczekiwania na pizze, pod koniec naszego pobytu kolejnych gości informowali - wszyscy wychodzili, brudne talerze i ciągłe wdychanie dymu papierosowego wydychanego przez panów którzy wpadli na kufelek piwka.

Dziękujemy, Marm7777
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

@Obsługa 3/5 - „czy mogę poprosić o kartę? Tak, tam leżą”. Czas oczekiwania na obsługę do 5-10 min.
@Jeżdżenie 5/5 - gnocchi bardzo dobrze przyrządzone, polecam
@Lokal 4/5 siedziałem w ogródku. Jakość stolików i czystość taka sobie.
@Koncept 3/5 niby włoskie jedzenie, pizza, makarony ale i Burger się znajdzie oraz schabowy. W zasadzie brak tożsamości.

@Podsumowując na warunki w Kłodzku to 4- na 5.

Miłego.

Dziękujemy, 500przemekm
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Bardzo dobra restauracja i świetna lokalizacja w centrum miasta. Dobra sałatka i bruschetta. Polecam

Dziękujemy, Matadox

Daria Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Daria Pizzeria? Podziel się wrażeniami!