“Pizza”

Zibi Italian Restaurant
Nr 16 wśród 28 Restauracje (Kłodzko)
Kuchnie: Europejska, Włoska

Nie polecam!! Małe,niedobre,zimne . Czuje sie oszukana. Kolacja była zdecydowanie nieudana i rozczarowujaca.Ceny do jakości to jakiś kosmos.omijac szerokim łukiem.

Dziękujemy, alexleixlip

Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, smaczne jedzonko! Każdy znajdzie coś dla siebie. Wracamy i wracać będziemy :)

Dziękujemy, dzoaana28
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga, dobre jedzenie, dobre ceny, czysto, polecam 100%, kazdy znajdzie Cos dla siebie1!!!

Dziękujemy, ivi100ivi
Zrecenzowano 10 maja 2018

Nie polecam już kolejny raz zamówienie dojechało grubo po czasie po ponad 2h (a miało być za godzinie) w dodatku już zimne. Nie wspomnę że zamiawiełem w tygodniu, a nie w weekend dla takie traktowanie klientów to porażka!!!

Dziękujemy, Jakub O
Zrecenzowano 10 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Całkiem dobra pizza chociaż szału nie ma ale jak na Kłodzko to całkiem nieźle także jak ktoś ma ochotę na pizzę to spokojnie może iść.

Dziękujemy, Daniel K

Zibi Italian Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zibi Italian Restaurant? Podziel się wrażeniami!