“Miss”

Zibi Italian Restaurant
Nr 15 wśród 28 Restauracje (Kłodzko)
Kuchnie: Europejska, Włoska
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga, dobre jedzenie, dobre ceny, czysto, polecam 100%, kazdy znajdzie Cos dla siebie1!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ivi100ivi

Zrecenzowano 10 maja 2018

Nie polecam już kolejny raz zamówienie dojechało grubo po czasie po ponad 2h (a miało być za godzinie) w dodatku już zimne. Nie wspomnę że zamiawiełem w tygodniu, a nie w weekend dla takie traktowanie klientów to porażka!!!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jakub O
Zrecenzowano 10 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Całkiem dobra pizza chociaż szału nie ma ale jak na Kłodzko to całkiem nieźle także jak ktoś ma ochotę na pizzę to spokojnie może iść.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 6 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

No cóż, jeśli chodzi o pizze, to kiedyś była bardzo dobra, ostatnio coś jest nie tak, bo jest tak tłusta, że po 2 kawałkach robi się źle na żołądku. Inne dania różnie, makarony poprawne, frytki dobre, dania dla dzieci bez zarzutu. Kawa poprawna. Ale obsługa... Potrafi dosłownie zepsuć czas. Szczególnie jedna pani, która pracuje tam jak za karę. Mina posępna, z łaską udzielanie odpowiedzi na pytania. Resztka pań zależy chyba na jaki humor się trafi, bo różnie bywa. Ceny ok, mały lokal, czysty. Czas oczekiwania na potrawy bardzo długi, szczególnie przy większej ilości ludzi. Większa grupą (5 osób) na same drinki przy dużym ruchu czekaliśmy prawie 20 minut. Pizza była po około 55 minutach. Mimo wcześniejszej rezerwacji stolika na konkretną godzinę i konkretną liczbę osób czuliśmy się trochę jak bydło, bo stolik był zmieniany 3 razy, aż doszło do miejsca docelowego. Nigdy więcej imprezy urodzinowe w tym miejscu, bo było mi zwyczajnie wstyd. I jeszcze problem jest w chwili, gdy z dostawą do domu jest coś nie tak. Włos w pizzy? Porcje mniejsze niż zazwyczaj? Zawsze tłumaczenie jest tak samo, był duży ruch, obsługa nie ogarniała. Płacisz tyle samo, dostajesz połowę tego, ile być powinno. Ceny ogólnie ok. Kiedyś była to jedna z moich ulubionych restauracji w Kłodzku, niestety, wracam coraz rzadziej. Hitem była ostatnia sytuacja, zamówienie pizzy z dowozem. Po ponad 2 godzinach dzwonię i pytam, gdzie się podziewa, bo w potwierdzeniu zamówienia, które przyszło czas oczekiwania był 90 minut. Pani mówi, że nie zauważyli zamówienia. No cóż...

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Edyta2492
Zrecenzowano 30 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza tak tłusta , ze mozna by nią łożyska smarować nie wiem jak tak można podawać. Lemoniada tez beznadziejna. Na ogródku smród palonego tłuszczu . Rozumiem ze niektórym moze smakować , niestety to kompletnie nie moje smaki

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Marcin K

Zibi Italian Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zibi Italian Restaurant? Podziel się wrażeniami!