Twierdza

Atrakcja warta zwiedzenia, jeśli jest gorsza pogoda to nie ma co się długo zastanawiać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
PabloPawel1
Twierdza Nocą

Kawał historii. Zwiedzaliśmy twierdzę nocą. Niesamowite show w formie sztuki teatralnej gdzie... Przeczytaj więcej

Dariusz D

Nie rozumiem osób oceniających to miejsce negatywnie. Wybierając się tutaj wiadomo czego się można spodziewać. Jeżeli dla kogoś fort z bogatą historią opowiadana przez przewodnika to nuda i strata czasu, to lepiej wybrać się do jakiegoś multimedialnego muzeum we Wrocławiu lub w Warszawie. Tutaj czysta historia i piękne widoki. Cena też nie jest tak straszna jak ja wszyscy opisują. Za zwiedzanie tylko twierdzy z przewodnikiem nieco ponad 30 zł za dwójkę z dzieckiem. Nie wiem jakie są oczekiwania części osób, ale większość z narzekających wydaje więcej na parking w galerii handlowej.

Dziękujemy, zaplon1

Bardzo ciekawe miejsce przyjazne dla rodziny z dziećmi. Córka 8 lat zadowolona. Cena za zwiedzanie niska.

1  Dziękujemy, AgnieszkaW4065

Gorąco polecam zarówno korytarze podziemne jak i twierdzę z zewnątrz. Bardzo fajna wycieczka, wspaniali przewodnicy. Całość ok 2 godzin zajmuje.

Dziękujemy, margo_82
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam przejście się po twierdzy Kłodzkiej. Dużo ciekawej historii a na szczycie wieży przepiękne widoki. Można również zejść do podziemi i zwiedzać tunele pod miastem

Dziękujemy, tarasiewiczd
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas twierdza. Zwiedzaliśmy jedynie górną część co trwało ponad godzinę. Dolna część (podziemne korytarze są otwarte dla dzieci od 5 lat). W tej samej cenie można zwiedzać samemu lub w grupie z przewodnikiem. Zdecydowanie polecam przewodnika.

Dziękujemy, Wojt1983