Kłodzko
Twierdza

Atrakcja warta zwiedzenia, jeśli jest gorsza pogoda to nie ma co się długo zastanawiać... Przeczytaj więcej

PabloPawel1
Twierdza Nocą

Kawał historii. Zwiedzaliśmy twierdzę nocą. Niesamowite show w formie sztuki teatralnej gdzie... Przeczytaj więcej

Dariusz D

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce przyjazne dla rodziny z dziećmi. Córka 8 lat zadowolona. Cena za zwiedzanie niska.

1  Dziękujemy, AgnieszkaW4065
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam zarówno korytarze podziemne jak i twierdzę z zewnątrz. Bardzo fajna wycieczka, wspaniali przewodnicy. Całość ok 2 godzin zajmuje.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, margo_82
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam przejście się po twierdzy Kłodzkiej. Dużo ciekawej historii a na szczycie wieży przepiękne widoki. Można również zejść do podziemi i zwiedzać tunele pod miastem

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, tarasiewiczd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: twierdzaklodzko_d, Kierownik ds. PR, Twierdza KłodzkoOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Autor zapomniał dodać, że niezadowolonych zostawiamy na kilka godzin w chodnikach kontrminerskich i wypuszczamy ich dopiero, gdy przemyślą swoją postawę :) Dzięki a opinię.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas twierdza. Zwiedzaliśmy jedynie górną część co trwało ponad godzinę. Dolna część (podziemne korytarze są otwarte dla dzieci od 5 lat). W tej samej cenie można zwiedzać samemu lub w grupie z przewodnikiem. Zdecydowanie polecam przewodnika.

Dziękujemy, Wojt1983

Również zdecydowanie polecamy przewodnika, wtedy można dowiedzieć się naprawdę wiele na temat Twierdzy Kłodzko.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Warto ją zwiedzić ze względu na jej ogrom i bogatą historię. Polecam zwiedzanie twierdzy z przewodnikiem.
W samej twierdzy włożono dużo pracy by uczynić to miejsce wyjątkowym, tak by można było poczuć czas kiedy rządzili tu Prusacy. Twierdza skrywa jeszcze wiele tajemnic.
Wybierając się na zwiedzenia warto zabrać cieplejsze rzeczy, w samej twierdzy może być chłodno. Pamiętać trzeba też o trudność z parkingiem w okolicach i trzeba poświecić trochę czasu na szukanie miejsca parkingowego.

Dziękujemy, Tomasz K

Polecamy parking przy ul. Nowy Świat. Można spokojnie zostawić samochód i spacerkiem przejść przez malowniczy park i urokliwą starówkę miejską do kas Twierdzy Kłodzko. Pracujemy także nad parkingiem wewnątrz fortyfikacji :)